Advert

AKMURAT: ÇOK AMAÇLI KULLANILACAK

 AKMURAT: ÇOK AMAÇLI KULLANILACAK
 AKMURAT: ÇOK AMAÇLI KULLANILACAK İzzet TUMAY
Bu içerik 283 kez okundu.

YAPIMINDA SONA GELİNEN ŞEHİT FETHİ SEKİN KÜLTÜR MERKEZİ’NİN ÇOK ÖNEMLİ BİR SIKINTIYA ÇÖZÜM GETİRECEĞİNİ BELİRTEN AKMURAT:

ÇOK AMAÇLI KULLANILACAK

İrfan ARSLAN / Baskil ilçesinin en önemli sorunlarından biri daha çözüme kavuşmak üzere. İlçenin çok amaçlı olarak kullanacağı Şehit Fethi Sekin Kültür Merkezi yapımında sona gelindiğini belirten Baskil Belediye Başkanı İhsan Akmurat, "Belediyemiz tarafından yaptırılan bu çalışma ilçemizin birçok alandaki eksikliklerinin tek bir merkezde çözümünü sağlayacak” dedi.

Baskil’in hem sorunlarını çözmede hem de kalkınması ve gelişmesini sağlama adına birçok alanda çalışma yaptıklarını ve bu çalışmaların devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Akmurat, "Bugüne kadar yaptığımız çok önemli çalışmalar vardı. Ancak bu çalışmamız ilçemizin birçok problemine çözüm getireceği için daha önemli. Belediyemizin kaynaklarından yaptırılan tesisimizde sona geldik. Belediyemiz tarafından yapılan Şehit Fethi Sekin Kültür Merkezi yapımında sona doğru geldik. İçerisinde 1000 kişilik çok amaçlı salonu, konferans salonu, nikâh salonu, kütüphane, tiyatro salonu, mescidi, idare binası ve mütemmim cüziyle inşallah 1 ay sonra vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olacağız. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZÜLFÜ BAL KANAL 23’TE
ZÜLFÜ BAL KANAL 23’TE
FIRINCILAR FİYAT DÜŞÜRDÜ
FIRINCILAR FİYAT DÜŞÜRDÜ