Advert

EKİDER İSLAMİ İLİMLER KÜLLİYESİ'NİN TEMELİ ATILDI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
EKİDER İSLAMİ İLİMLER KÜLLİYESİ'NİN TEMELİ ATILDI
EKİDER İSLAMİ İLİMLER KÜLLİYESİ'NİN TEMELİ ATILDI İzzet TUMAY
Bu içerik 349 kez okundu.

Evrensel Kur’an İlimleri Derneği tarafından EKİDER İslami İlimler Eğitim Külliyesi’nin temeli Aksaray Mahallesi’nde atıldı.

Evrensel Kur’an İlimleri Derneği tarafından içerisinde hafızlık, Arapça tefsir, hadis ve fıkıh gibi benzeri ilimlerin verileceği EKİDER İslami İlimler Eğitim Külliyesi’nin temeli atıldı.

Projenin müteahhidi Bünyamin Doğan, “3 bin dönüm arazi, üzerine toplamda 2 bina inşa edeceğiz Allah nasip ederse. Bu binalarımızın şu an su basmanını çıktığımız inşaatın 304 metrekare üzeri 3 kat mimari projede de görüldüğü gibi öbür binamızda 766 metrekare üzeri toplamda 3 kat 2 bina olmak üzere inşaatın yapımına 2018 itibariyle başladık” ifadelerini kullandı.

Aksaray Mahalle Muhtarı Abdullah Bayrak da, “Tabi ki bu tür hizmetlere bizim toplum olarak gerçekten çok çok ihtiyacımız var. Biz gerçekten değerlerimizden çok uzak kalmışız, Kur’an’dan uzak kalmışız, Allah yolundan uzak kalmışız. Uzak kaldığımız için millet olarak biz gerçekten emperyalist kafir devletlerin sömürüsü altına girmişiz. Ben temenni ediyorum ki bu tür çalışmalar ülkemizde, genelde yoğunlaşacak ve bu hizmetler çoğalacak. Buradaki yetişen nesil imanlı yetişecek, Allah yolunda yetişecek ve bu konuda gerçekten ben çok mutluyum. Mahalle muhtarı olarak ben emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Allah hayırlı, uğurlu etsin” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UNUTULAN 28 SANTİMLİK 'STENT' 7 YIL SONRA FARK EDİLDİ
UNUTULAN 28 SANTİMLİK 'STENT' 7 YIL SONRA FARK EDİLDİ
MERHUM HAMZA YANILMAZ ANILIYOR
MERHUM HAMZA YANILMAZ ANILIYOR