Advert

ERBAKAN VAKFI İL DİVAN TOPLANTISI YAPILDI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ERBAKAN VAKFI İL DİVAN TOPLANTISI YAPILDI
ERBAKAN VAKFI İL DİVAN TOPLANTISI YAPILDI İzzet TUMAY
Bu içerik 285 kez okundu.

Elazığ’da Erbakan Vakfı tarafından "Büyük Türkiye Platformu Kapsamında Vakit Geldi" konulu İl Divan toplantısı yapıldı.

Toplantıya Vakfın Genel Sekreteri Genel Başkan Baş Danışmanı Doğan Bekin, Vakıf Bölge Sorumlusu Naci Şavata, İl Temsilcisi Mehmet Tan, Vakıf Yönetim Kurulu üyeleri, gençlik kolları, kadın kolları, ilçe başkanları ve yönetimleri, il yönetimi, merkez ilçe yönetimi, ilçe yönetimi ve misafirler katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan toplantıda ilk konuşmayı İl Temsilcisi Mehmet Tan yaptı. Tan, vakıf olarak yaptıkları hizmetleri anlattı. Tan, vakfın kısa süre içerisinde siyasi platformda da söz alacağını belirterek, bu süreçte gençlere ve kadınlara çok büyük sorumluluklar düştüğünü anlattı.

Bölge Sorumlusu Naci Şavata da, Elazığ’ın yaptığı hizmetlerle her zaman takdir edildiğini belirterek, kısa sürede teşkilatını tamamlayan ender illerden biri olması dolayısıyla hem vakıf yetkililerine hem de Elazığlılara teşekkür etti. Elazığ’ın Milli Görüş'ün kuruluşundan bugüne kadar her zaman en önde olduğunu da belirten Şavata, “Bu sebepledir ki Elazığ Milli Görüş'ün Hünkar mahfilidir” dedi.

Vakfın Genel Başkan Baş Danışmanı Doğan Bekin de, Naci Şavata gibi Elazığ’ın kısa sürede teşkilatını tamamlayan ender illerden biri olması dolayısıyla hem vakıf yetkililerine hem de Elazığlılara teşekkür ederken, teşkilatlanma ve Milli Görüş'ün önemini, son gelişen olayları ve bugün dünden daha çok Milli Görüş'e ihtiyaç olduğunu anlattı. Türkiye’nin içerden ve dışardan düşmanlarla mücadele ettiğini, bu mücadelenin temelinde İsrail’in olduğunu belirten Bekin, “Bugün ABD başkanı Evangelist Hıristiyan’dır. Evangelist Hıristiyan demek, Siyonist Hıristiyan demektir. Evangelistler de Siyonistler gibi Büyük İsrail için çalışmaktadır.  Büyük İsrail için bütün ülkeleri karıştırdılar. Şimdi ise sıra Türkiye’dedir” dedi.

Mardinli olduğu için Mardin’den örneklerle bugünü anlatan Bekin, “Bu çektiklerimizden ancak Milli Görüş ile kurtulabiliriz. Bu yüzden en kısa zamanda siyasi platformda yerimizi alacağız” dedi.

Bugün toplumun her kesiminin Erbakan’ı ve Milli Görüş'ü aradığına da değinen Bekin, solcu bir gazeteciyle anılarını da paylaştı. Gazetecinin, Kenan Evren'in de Erbakan’a yaptıklarından pişmanlık duyduğunu ve solcu bir gazeteci olmasına rağmen Erbakan’a yaptıklarından vicdan azabı çektiklerini anlattığını söyledi. Toplantı yapılan ikramlarla son buldu. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'PALU ADINA ÖDÜLLER ALDIM'
'PALU ADINA ÖDÜLLER ALDIM'
UNUTULAN 28 SANTİMLİK 'STENT' 7 YIL SONRA FARK EDİLDİ
UNUTULAN 28 SANTİMLİK 'STENT' 7 YIL SONRA FARK EDİLDİ