Advert

ESNAF KARA KARA DÜŞÜNÜYOR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ESNAF KARA KARA DÜŞÜNÜYOR
ESNAF KARA KARA DÜŞÜNÜYOR İzzet TUMAY
Bu içerik 1685 kez okundu.

Neslihan ÇARIKÇI / Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesinin ve Harput Devlet Hastanesinin Şehir Hastanesine taşınmasından sonra Hastane Caddesi esnafları kara kara düşünüyor.

1 Ağustos tarihi itibari ile hizmete başlayan Türkiye’nin 6. büyük hastanesi Elazığ Şehir Hastanesinden vatandaşlar memnun. Ancak Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesinin ve Harput Devlet Hastanesinin Şehir Hastanesine taşınmasından dolayı Hastane Caddesi esnafları mağdur oldu.

Kara kara düşünen esnaf hastanelerin taşındığı günden beri siftah yapamadan dükkanlarını kapatıyor. Daha ilk günden itibaren ne gelen var ne giden diye dert yanan hastane caddesi esnafı Ersin Altun bu durum karşısında tüm esnafların sıkıntı yaşadığını ifade ederek, “Şehir Hastanesinin Elazığ’a yapılması ilimiz için büyük bir kazanım. Fakat hastanelerin oraya taşınması bizleri çok mağdur etti. İlimizdeki Sivil Toplum Kuruluşlarının sesimizi duyarak çözüm arayışına girmesi bizleri sevindirdi. Şu ana kadar herhangi bir yetkiliden bir açıklama gelmemesi ise umutlarımızı günden güne yok ediyor. Burada eczaneler, lokantalar, medikaller ve daha pek çok esnaf var. Hepsi de hastanelerin taşındığı ilk günden beri sıkıntı yaşıyorlar. Yetkililere bir kez daha seslenmek istiyoruz. Lütfen bu duruma bir çözüm bulsunlar yoksa hepimiz dükkanları kapatıp gideceğiz. Dükkan kiralarımız, çalışanların maaşı ve SGK’sını ödeyemez hale gelirsek başka şansımız kalmayacak” dedi.


 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU