Advert

SAMİ TÜRKMEN İSTİFA ETTİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
SAMİ TÜRKMEN İSTİFA ETTİ
SAMİ TÜRKMEN İSTİFA ETTİ İzzet TUMAY
Bu içerik 359 kez okundu.

Eren KAYA / Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Elazığ Şubesi Genel Sekreteri ve Elazığ Futbol Saha Komiserleri Dernek Başkanı Sami Türkmen, TÜFAD Yönetim Kurulu'ndaki görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Türkmen, istifasına ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, kendi isteği ve görülen lüzum üzerine istifa ettiğini belirterek, şunlara yer verdi: "2004 yılından itibaren kurucu başkan yardımcılığını ve şube yönetim kurulu genel sekreterliğini yaptığım Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Elazığ Şubesi Yönetim Kurulu'ndan kendi isteğim ve gereken lüzum üzerine 06.08.2018 tarihinden itibaren istifa etmiş bulunmaktayım. Türk futboluna ve ilimiz futboluna Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Elazığ Şube Başkanı ve Doğu Anadolu sorumlusu olarak yönetim kurulumuzla birlikte ayrımcılık yapmadan hizmet vermeye devam edeceğiz. Elazığ Saha Komiserleri Derneği olarak 2018-2019 futbol sezonunun ilimiz futboluna hayırlar getirmesini diler, Cenabı Allah'tan herkesin gönlüne göre vermesini dilerim."

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'PALU ADINA ÖDÜLLER ALDIM'
'PALU ADINA ÖDÜLLER ALDIM'
UNUTULAN 28 SANTİMLİK 'STENT' 7 YIL SONRA FARK EDİLDİ
UNUTULAN 28 SANTİMLİK 'STENT' 7 YIL SONRA FARK EDİLDİ