Advert

AKGÜN: MEMLEKETİMİ ÇOK SEVİYORUM

AKGÜN: MEMLEKETİMİ ÇOK SEVİYORUM
AKGÜN: MEMLEKETİMİ ÇOK SEVİYORUM İzzet TUMAY
Bu içerik 236 kez okundu.

Eren KAYA / Tetiş Yapı Elazığspor’un sportif direktörlüğüne Tuncay Akgün getirildi.

3 Ağustos'ta yapılan olağanüstü genel kurulda göreve gelen yeni yönetimin sportif direktörlük için görüştüğü Tuncay Akgün, Mustafa Aksu ve Ümit Hatipoğlu isimleri arasında tercihi Tuncay Akgün’den yana kullandı.

Tuncay Akgün ile yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği ve eski ünlü futbolcunun Elazığspor’a “evet” diyerek sportif direktörlük görevini kabul ettiği öğrenildi.

Elazığspor Kulübü’nden yapılan açıklamada, "Kulübümüz, eski futbolcularımızdan ve eski takım kaptanlarımızdan Tuncay Akgün ile sportif direktörlük konusunda anlaşma sağlamıştır. Tuncay Akgün’e hoş geldin der, yeni görevinde başarılar dileriz” denildi.

Sportif direktörlük görevine getirilen Tuncay Akgün, yaptığı açıklamada, “Ben memleketimi çok seviyorum. Bütün hemşehrilerimi çok seviyorum. Zaten futbolculuk kariyerimde de gelip Elazığspor’da, memleketimizde hizmetlerimiz oldu. Bu zor görevde inşallah hep birlikte Elazığspor’u layık olduğu yere getireceğiz. Bunu hedefliyoruz. Çok zor bir iş bizi bekliyor. Bunun da hepimiz farkındayız” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TOBB'dan 81 ile yazı gönderildi
TOBB'dan 81 ile yazı gönderildi
Çoban'dan, cihazların Suriye'ye gönderilmesine tepki
Çoban'dan, cihazların Suriye'ye gönderilmesine tepki