Advert

BAŞKAN ATLI’DAN İKİ ÖNEMLİ PROJE!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
BAŞKAN ATLI’DAN İKİ ÖNEMLİ PROJE!
BAŞKAN ATLI’DAN İKİ ÖNEMLİ PROJE! İzzet TUMAY
Bu içerik 280 kez okundu.

Neslihan ÇARIKÇI / Keban Belediyesi'nin hazırlamış olduğu, Keban Küçük Kapasiteli Mezbaha Yapım Projesi ile Dursunlu (Gogo Deresi) ile Zırkı grup köylerini birbirine bağlayacak olan 4,5 km’lik yolun 3,5 km’lik kısmı tamamlanarak Keban’a kazandırıldı.

Anadolu Kalkınma Projesi (DAP) kapsamında kabul edilen mezbaha projesi Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı tarafından yapılan girişimler ve çalışmalar neticesinde Keban ilçesinin hizmetine sunuldu.

Yapılan mezbahane ile ilgili açıklamalarda bulunan Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, “Ocak ayında Erzurum’da gerçekleşen ve katılım sağladığım Doğu Anadolu Bölgesi Belediye Başkanları Toplantısı’nda DAP Başkan Yardımcısı Volkan Güler’e sunmuş olduğum Keban Küçük Kapasiteli Mezbaha yapım projemiz onaylanmıştı. Arapgir ilçesinde DAP Başkanı Adnan Demir ile 'Küçük Kapasiteli Mezbaha Yapım' işimizin protokolünü imzalamıştık. Yapmış olduğumuz proje ile DAP Başkanlığı tarafından hibe yapılarak yaklaşık 700 bin TL’lik tesisi ilçe halkımızın hizmetine sunduk. Girişimlerimiz neticesinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığına sunmuş olduğumuz proje ile hibe desteği alarak ilçemize tam donanımlı son sistem Mezbahane Kesim Tesisini kazandırdık. Mezbahanemizde 8 adet büyükbaş, 12 adet küçükbaş hayvan kesimi yapılabilecek. İlçemize tüm Kebanlılara hayırlı olsun inşallah” dedi.

Öte yandan Dursunlu (Gogo Deresi) ile Zırkı grup köylerini birbirine bağlayacak olan 4,5 km’lik yolun 3,5 km’lik kısmının tamamlandığını belirten Başkan Atlı, “Keban Belediyesi olarak başlattığımız ve 50 yıldır yapılamayan Dursunlu (Gogo Deresi) ile Zırkı grup bağlantı yolunun 3,5 km’lik kısmını tamamladık. Yolun geri kalan kısmında ise patlatma yöntemiyle genişletilme ve eğim çalışmalarını yapacağız. Hedefimiz Keban halkının hizmetine sunacağımız bu projeler ile ilçemize değer katmak ve bir adım daha ileriye taşımaktır” diye konuştu.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'PALU ADINA ÖDÜLLER ALDIM'
'PALU ADINA ÖDÜLLER ALDIM'
UNUTULAN 28 SANTİMLİK 'STENT' 7 YIL SONRA FARK EDİLDİ
UNUTULAN 28 SANTİMLİK 'STENT' 7 YIL SONRA FARK EDİLDİ