Advert

Elazığ İŞGEM tanıtım toplantısı yapıldı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Elazığ İŞGEM tanıtım toplantısı yapıldı
Elazığ İŞGEM tanıtım toplantısı yapıldı İzzet TUMAY
Bu içerik 210 kez okundu.

Elazığ İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) tarafından, "Güçlü Girişimciler, Güçlü İşletmeciler, Güçlü Ekonomi" projesi kapsamında tanıtım toplantısı düzenlendi.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda düzenlenen toplantı protokol konuşmalarının ardından İŞGEM tanıtım sinevizyon gösterimi ile devam etti.

Elazığ İŞGEM’in sadece teknik destek olmadığını belirten, Proje KOBİ Genel Direktörü Barbaros Tunç, "Çok değerli sivil toplum kuruluş temsilcileriyle başkanlarıyla görüşmeler yaptık. Bu görüşmeler neticesinde, Elazığ İŞGEM büyütülüyor projesiyle teknik destek olmaktan çıktık. Artık proje değil de direkt olarak Elazığ İŞGEM demeye başladık. Bu bizim için çok büyük bir gelişmedir" dedi.

Elazığ İŞGEM’i Türkiye’de rol model haline getirmek istediklerini dile getiren Tunç, "İlk geldiğimiz zaman yapmış olduğumuz görüşmelerde hali hazırda var olan İŞGEM 2005 yılında kurulmuş ve Türkiye’nin kurulmuş ilk ikisinden biridir. Hem ortaklarının hem paydaşlarının hem de STK başkanlarının görüş ve tavsiyeleriyle kendimize çok önemli misyonlar yükledik. Bunlardan en önemlisi, Elazığ İŞGEM’i Türkiye’de bir rol model haline getirmek ve öncü bir kurum yapmaktır" diye bilgi verdi.

Tanıtım toplantısına Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, STK temsilcileri ve İŞGEM yetkilileri katıldı. (iha)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'PALU ADINA ÖDÜLLER ALDIM'
'PALU ADINA ÖDÜLLER ALDIM'
UNUTULAN 28 SANTİMLİK 'STENT' 7 YIL SONRA FARK EDİLDİ
UNUTULAN 28 SANTİMLİK 'STENT' 7 YIL SONRA FARK EDİLDİ