Advert

FHGC’den Genel Sekreter Sabuncu’ya ziyaret

FHGC’den Genel Sekreter Sabuncu’ya ziyaret
FHGC’den Genel Sekreter Sabuncu’ya ziyaret İzzet TUMAY
Bu içerik 146 kez okundu.

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semih Erdem ve yönetim kurulu üyeleri İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu’ya nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Başkan Semih Erdem’e Cemiyet Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Menengiç, Songül Dursun, Çeşminaz Öztürker, İbrahim Halil Varlı ve Hüseyin Gazi Orhan da eşlik ettiler.

Ziyarette bir değerlendirme yapan Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semih Erdem, cemiyet olarak kurum ve kuruluşlarla yakın işbirliği ve diyalog içerisinde olmayı önemsediklerini ve bu kapsamda İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu’yu da ziyaret ettiklerini söyledi.

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semih Erdem ve yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu da şehrin yer yerine hizmet götüren, ilimizin sosyal ve sportif hayatına katkı sağlayan bir kurum olarak basın kuruluşları ve çalışanlarıyla yakın diyalog ve işbirliğini önemsediklerini, hizmetlerin vatandaşlara ulaştırılmasında destek ve katkılarının önemli olduğunu söyledi.

Sabuncu, Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyetinin de köklü bir kuruluş olarak Elazığ’a ve üyelerine önemli katkılar sağladığını belirterek, Başkan Erdem ve yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Bülten Haber

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vekil Erol: Elazığ’da ittifak konusunda bilgi kirliliği var!
Vekil Erol: Elazığ’da ittifak konusunda bilgi kirliliği var!
'Askıda Kıyafet' ile ihtiyaç sahiplerini sevindiriyor
'Askıda Kıyafet' ile ihtiyaç sahiplerini sevindiriyor