Advert

Resmi açılışı Cumhurbaşkanı Erdoğan yapacak

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Resmi açılışı Cumhurbaşkanı Erdoğan yapacak
Resmi açılışı Cumhurbaşkanı Erdoğan yapacak İzzet TUMAY
Bu içerik 855 kez okundu.

1 Ağustos’ta hizmet vermeye başlayan Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nin resmi açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılacak. Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Cumhurbaşkanının katılımıyla gerçekleşecek resmi açılışın tarihi netleştiğinde kamuoyunun bilgilendirileceğini söyledi.

355 bin metrekare kapalı alanı ile Elazığ’a yapılan en büyük yatırımlardan biri olan Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi, 1 Ağustos tarihinde hizmet vermeye başladı. Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Elazığ’ın sağlık sektöründe yeni hastaneyle birlikte bölgede merkez haline geleceğini söyledi.

Şehir Hastanesi'nin yapımına başlanmasıyla birlikte yapılacak mı yapılmayacak mı; başka ilde mi yapılacak sorularıyla gündemin çok meşgul edildiğini ifade eden Gürgöze, şu an hastanede verilen hizmetten memnun olduklarını söyleyerek, “Gerek temel atmadan önce gerek temel atma töreni yapıldıktan sonra ve öncesinde de bu şehir hastanesi Elazığ’a yapılacak mı yapılmayacak mı? Yapılacaksa nereye yapılacak? Hatta yapılması kararı alındıktan sonra dahi Elazığ’a mı yapılacak yoksa başka yere mi yapılacak diye kamuoyunun gündemini çok yoğun bir şekilde meşgul etmiş bir yatırımdı. Şehir Hastanesi'nin bu kadar çok önemsenmesinin en önemli nedeni Elazığ’ımıza yapılan en büyük yatırım. Yani bir ölçekte yapılmış olan en büyük yatırım. Bölgemiz şu anda zaten sağlık sektöründe çok iyi bir durumda. Bölgenin merkezi haline getirilebilecek bir yatırımdı binlerce çalışanı ile birlikte. 355 bin metrekare kapalı alanı devası bir mahalle niteliğinde bir yatırım. Bunun bitmiş olmasından dolayı son derece mutlu olduğumuzu ve bu hususta memnuniyetimizi dile getiriyoruz. Başta bu hastanenin ilimize yapılmasında emek veren katkı sunan talimatları ile bu hastanenin ilimizde yapılmasını sağlayan dönemin Başbakanı şimdiki Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerimizi şahsım ve Elazığlı hemşerilerim adına sunmak istiyorum. Bakanlar kurulumuza, başkanlığımıza o dönemde katkısı geçen sağlık bakanımıza Elazığ’da ki çalışanlara, sağlık personeline, gerek başladığı zamanda ki valimize gerek bitme aşamasında ki yani şuan ki valimize emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hastanenin yapımına dair takip edilmesi konusunda şahsına yönelik talimatta bulunduğunu ifade eden Gürgöze, sürecin yanında yer aldıklarını belirterek, “Tabi bu sürecin yani bitme aşamasındaki sürecin tamamında hep bizler de olduk. Hem yapılan toplantılarda hem diğer tüm aşamalarında yer aldım. Sayın Cumhurbaşkanımızın şahsıma bir talimatı olmuştu. Şehir hastanesinin durumu ne oldu diye sorduğunda efendim planlandığı gibi gidiyor diye ifade ettiğimizde takipçisi ol sıkıntıları bakanlığımıza bildirin. Çözülmediği takdirde bizlere bildirin diye talimatları olmuştu. O nedenle sürekli bu işin içeresinde yer aldık. Geçen haftadan itibaren ilimizdeki tüm sağlık çalışanları ve hastanelerde yatan hastalar oraya nakledildi. Hakikaten gittiğimizde gururlanacağımız, gurur duyacağımız bir eser. Milletimizden gördüğümüz gerek hastalar gerek hasta yakınları Elazığ’ımıza çok önemli bir sağlık yatırımı olarak değerlendiriliyor. Halkımız bu yapılan hastaneden son derece mutlu olduğunu ifade ediyor. Bu da bizi sevindiriyor” diye kaydetti.

Gürgöze, hastanenin resmi açılışının Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşeceğini söyledi. Resmi açılış tarihinin netleştiğinde kamuoyuna açıklanacağını kaydeden Gürgöze, "Şehir Hastanesi, uluslararası nitelik kazanacak. Hastaneye başvuran gerek hastalar gerekse hasta yakınları yapılan hastanenin büyük oluşundan ve 5 yıldızlı otel konforunda hizmet duyduğuna şahitlik ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız açılışını hep birlikte gerçekleştireceğiz diye ifade etmişti ve inşallah en yakın zamanda, şu an tarihi belli değil, Cumhurbaşkanımızın katılımı ile resmi açılışı gerçekleştireceğiz. Hastaların alacağı hizmet kalitesinin artması ile Elazığ sağlık alanında çok iyi bir noktada iken artık bölgesel manada hastalara hizmet vermeye başlayacağız. İnşallah uluslararası bir nitelik kazanan hastane konuma gelmiş olacak” ifadelerine yer verdi. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU