Advert

İLÇE PARKLARI YAPILIYOR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLÇE PARKLARI YAPILIYOR
İLÇE PARKLARI YAPILIYOR İzzet TUMAY
Bu içerik 340 kez okundu.

Başkan Yanılmaz verdiği sözü yerine getirdi

İLÇE PARKLARI YAPILIYOR

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın büyükşehir belediyesi mantığıyla yürüttüğü projeler kapsamında ilçelere sözünü verdiği çocuk parkı ve piknik alanları yapım çalışmaları devam ediyor. 10 ilçeye sosyal alan yapım sözü veren Başkan Yanılmaz, Karakoçan, Sivrice ve Baskil’de start alan çalışmaların kısa sürede diğer ilçelerde de tamamlanacağını kaydetti.

Elazığ Belediyesi tarafından Karakoçan’da başlatılan ve 20 bin m2’lik alan üzerine inşa edilen mesire alanında çocuk oyun gruplarından spor ve kameriyelere kadar her ihtiyacın düşünülerek projelendirildiği çalışmalar sürüyor. Karakoçan’ın merkez mahallelerinin yanı sıra Sarıcan ve Palu’nun Beyhan beldesin de devam eden park yapım çalışmaları kısa sürede tamamlanarak hemşerilerimizin kullanımına sunulacak.

Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın sosyal belediyecilik kapsamında ayrım yapılmaksızın ilimizin bütün ilçelerine verdiği sözü yerine getirdiğini ifade eden ilçe sakinleri yeni sosyal alanlara kavuşacak olmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

YANILMAZ: AMACIMIZ ELAZIĞ’IN HER NOKTASINA ULAŞMAK

Belediyecilik anlayışlarında her insana hizmet götürmeyi ilke edindiklerini belirten Belediye Başkanı Yanılmaz, amaçlarının sadece Elazığ merkeze değil memleketin her karış toprağına hizmet götürmek olduğunu kaydetti. Vatandaşlara huzuru, kaliteyi, konforu ve teknoloji ile birleştirerek sunmayı hedeflediklerini belirten Yanılmaz, belediyeciliğin sadece yol, kaldırım, asfalt ve yapmak olmadığını, ailelerin, çocukların ve gençlerin kaliteli vakit geçirebilmelerini de sağlamak olduğunu vurguladı. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BEYTULLAH’IN ‘YÜZÜ’ GÜLSÜN!
BEYTULLAH’IN ‘YÜZÜ’ GÜLSÜN!
'PALU ADINA ÖDÜLLER ALDIM'
'PALU ADINA ÖDÜLLER ALDIM'