Advert

Yanılmaz şampiyonları ödüllendirdi

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Yanılmaz şampiyonları ödüllendirdi
Yanılmaz şampiyonları ödüllendirdi İzzet TUMAY
Bu içerik 261 kez okundu.

Yanılmaz şampiyonları ödüllendirdi

Spor Servisi

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Avrupa Şampiyonası'nda Elazığ'ı temsil ederek başarılı sonuçlar alan Badminton Takımı Milli sporcularını ödüllendirdi.

Slovakya'da oynanan Avrupa Badminton Şampiyonası Gençler İşitme Engelliler müsabakasında çiftlerde birinci, teklerde ise üçüncü olan sporcu Hasan Baygeldi ve Akdeniz Olimpiyatları'nda üçüncü olarak bronz madalya kazanan, ardından Çin'de yapılan Dünya Sampiyonası’nda dereceye giren Aliye Demirbağ, millî takım antrenörleri Sıddık İsaoğlu, Yavuz Demir, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sedat Acar ile Badminton Federasyonu İl Temsilcisi Hayrettin Karakaya, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ı ziyaret etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Acar, Belediye Başkanı Yanılmaz’ın her daim sporun ve sporcunun yanında olduğunu belirterek, “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak bizlerin imkânları kısıtlı. Elazığ Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz’ın bizlere büyük katkıları bulunmakta. Özellikle mahallelerde açılan spor merkezleri ve şehrin çeşitli yerlerinde yapmış olduğunuz hizmetler takdire şayandır. Her başımız sıkıştığında bizlere çok ciddi katkılarda bulundunuz. Bu katkılarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum”  dedi.

Şimdiye kadar aldıkları derecelerden dolayı mutlu olduklarını ifade eden sporcular, bu sonuçların daha iyisini yapmaya devam edeceklerini belirterek, katkılarından dolayı Belediye Başkanı Yanılmaz’a teşekkür ettiler.

Badminton Federasyonu Elazığ İl Temsilcisi Hayrettin Karakaya ise, badmintonda son 10 yıldır ciddi faaliyetler gösterdiklerini, Elazığ'ın Türkiye’nin ilk üç ili arasında yer aldığını söyledi.

YANILMAZ: DESTEĞİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ

Şehrin son dönemde her alanda geliştiğini belirten Belediye Başkanı Yanılmaz ise şöyle konuştu: “Elazığ her konuda Türkiye'de kendisinden söz ettirmeye devam ediyor, spor da bunlardan birisidir. Bunların içinde Avrupa'da, Dünya olimpiyatlarında söz sahibi olan sporcularımız aynı zamanda şehrimizin bir markası, gülen yüzü oluyor. Bu açıdan da sporda geldiğimiz nokta gerçekten çok önemli. Ben sporcularımızı tebrik ediyorum. Hem Avrupa Şampiyonluğu’nda hem Dünya Şampiyonluğu’nda dereceler yaparak Elazığ’ın ve ülkemizin ismini oralarda duyurdular. Bayrağımızın göndere çekilmesi, bayrağımız çekilirken İstiklal Marşı'mızın okunması bizim için gurur ve onurdur. Tabi bayrağı çektiren Elazığlı bir sporcu olunca daha çok gurur duyuyoruz. İşte Elazığ budur diyoruz. Sizleri tebrik ediyorum. Aliye kızımızın almış olduğu başarı beni onurlandırdı. Bu onuru ve gururu bize yaşattığı için kendisini tebrik ediyorum. Elazığ Belediyesi olarak biz sizlere her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Bu şehrin başarı hikâyelerine ihtiyacı var.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'PALU ADINA ÖDÜLLER ALDIM'
'PALU ADINA ÖDÜLLER ALDIM'
UNUTULAN 28 SANTİMLİK 'STENT' 7 YIL SONRA FARK EDİLDİ
UNUTULAN 28 SANTİMLİK 'STENT' 7 YIL SONRA FARK EDİLDİ