Advert

Başkan Kaya: Öğrenmenin yaşı yoktur

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Başkan Kaya: Öğrenmenin yaşı yoktur
Başkan Kaya: Öğrenmenin yaşı yoktur İzzet TUMAY
Bu içerik 347 kez okundu.

İlk yardım eğitimi alan Başkan Kaya:

Öğrenmenin yaşı yoktur

Neslihan ÇARIKÇI / Kan Arıyorum Yardımlaşma ve Eğitim Derneği ile Halk Eğitim Merkezi'nin destekleriyle, Akçakiraz Belediye personeli ilk yardım eğitimi aldı. Eğitimi tamamlayanlara sertifikaları verildi.

Kan Arıyorum Yardımlaşma ve Eğitim Derneği ve Halk Eğitim Merkezi’nin destekleri ile Akçakiraz Belediyesi personeline ilk yardım eğitimi verildi. Eğitimi tamamlayan Başkan Sabahattin Kaya ve personeli belgelerini aldı.

Akçakiraz Belediye Başkanı Kaya, eğitimin önemine vurgu yaparak, “Yaklaşık 2 ay önce Kan Arıyorum Yardımlaşma Desteği genel başkanı ile görüşmemiz sonucunda Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kazım Atıcı’nın bölgede çalışmalarının olduğunu, sosyal hayat içerisinde ilk yardım kursunun gerekliliğini anlattı. Biz de personellerimize bu eğitimi nasıl alabiliriz diye kendisi ile istişare ettik. Sağ olsun Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz bu eğitimi bize verdi. İlk yardımın ne kadar önemli olduğunu ben eğitimi aldıktan sonra öğrendim. Gerçekten garantisi olmayan bir hayat yaşıyoruz. Bu hayat içerisinde insanın başına her an her şey gelebilir. Öğrenmenin yaşı yoktur. Bu eğitimi alan hem bayan arkadaşlarımız hem erkek arkadaşlarımız bundan sonra günlük hayat içeresinde bunun birçok faydasını görecek. Yaşadığı bir olay sonrasında geliştireceği refleksler kendilerine ve sosyal içinde arkadaşlarına birçok katkı sunacaktır. Ben Murat Bey'e ve Kazım Bey'e çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TFF GENEL KURULU 1 HAZİRAN'DA
TFF GENEL KURULU 1 HAZİRAN'DA
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!