Advert

ÇOCUKLARDAN YIL SONU SERGİSİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ÇOCUKLARDAN YIL SONU SERGİSİ
ÇOCUKLARDAN YIL SONU SERGİSİ İzzet TUMAY
Bu içerik 275 kez okundu.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne bağlı çocuk evlerinde kalan kalan çocukların yaptığı el sanatları ürünlerinin yer aldığı yıl sonu sergisi açıldı.
Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile İl Müdürlüğü bünyesinde Çocuk Evleri Sitesi'nde kalan çocuklar, yaptıkları el emeği göz nuru ürünleri sergileyerek satışa sundu.
Özel bir alışveriş merkezinde açılan sergide, ahşaptan, seramik boyamaya, rölyef çalışmasından el işlemelerine kadar çok sayıda ürün yer aldı.
Elazığ Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile İl Müdürü Suat Kenç, çocukların yapmış olduğu el emeği göz nuru ürünleri sergilediklerini söyledi. Bu tür aktivitelerin çocukların kendilerini geliştirme noktasında önem arz ettiğini belirten Kenç, "Çocukların yaz tatili olması dolayısı ile hem onların el becerilerini geliştirmek hem de çocukları bu tür etkinliklerle sosyal rehabilite etme anlamında güzel bir kurs gerçekleştirdik" dedi.
Burada temel amacın bu çocukların hayata hazırlanması olduğunu vurgulayan Kenç, şunları aktardı: "Burada temel hedefimiz bu çocukları hayata hazırlamak, maddi manevi her yönden kendi ayakları üzerinde durmalarını sağlamak. Şu an burada çok sayıda eser sergilendi. Burada bir çocuğumuz bu eserlerle bile hayata tutunabilir, kendi geçimini rahat yapabilir." Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BEYTULLAH’IN ‘YÜZÜ’ GÜLSÜN!
BEYTULLAH’IN ‘YÜZÜ’ GÜLSÜN!
'PALU ADINA ÖDÜLLER ALDIM'
'PALU ADINA ÖDÜLLER ALDIM'