Advert

Özel çocuklar için piknik organizasyonu düzenlendi

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Özel çocuklar için piknik organizasyonu düzenlendi
Özel çocuklar için piknik organizasyonu düzenlendi İzzet TUMAY
Bu içerik 268 kez okundu.

Mavi Işık Otizm Derneği ve Mavi Kardelen Özel Eğitim Kurumu, Fethi Sekin Mesire Alanı’nda özel çocuklar için piknik organizasyonu düzenledi.

Mavi Işık Otizm Derneği ve Mavi Kardelen Özel Eğitim Kurumu özel çocukların ev ortamından sosyal ortama uyum sağlayabilmeleri için Fethi Sekin Mesire Alanı’nda üçüncü piknik organizasyonunu gerçekleştirdi. Programa Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Başkan Yardımcısı Yusuf Dumandağ, özel çocukların aileleri ve eğitimciler katıldı.

Mavi Işık Otizm Derneği Başkanı ve Mavi Kardelen Rehabilitasyon Merkezi kurucusu Mehmet Emrem, “Çocuklarımızın ev ortamından daha farklı ortamlarda ve kendileri gibi diğer insanların çok daha faydalanabildikleri sosyal ortamlarda yaşamalarını sağlamak amacıyla devamlılığı hususunda bir gereklilik olarak görmekteyiz. İnşallah bu çocuklarımızın da hem ailecek, hem de eğitim kurumlarının teşvik ve yardımlarıyla birlikte mesire alanı gibi yerlerden daha çok faydalanmalarında katkıda bulunuruz” ifadelerini kullandı.

DUMANDAĞ: HOCALARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Pikniğe katılan Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Dumandağ ise, “Çocuklarımız bizlerin her şeyi, geleceğimizin teminatları. Çocuklarımız bizler için değerli olduğu kadar tabi hocalarım için, hem derneğimiz, hem okulumuz içinde değerli. Bunu bugüne kadar hep birlikte yaşadık elhamdülillah hep birlikte hem çocuklarımızın eğitimi, hem geleceği için hocalarımızla, velilerimizle, içeride ailemizle destek olduk. Bugün de birlikte hocalarımızın da katkılarıyla bir araya geldik. Ben bu anlamda bu vesileyle bu programı düzenleyen hem derneğimize, hem değerli hocalarımıza çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YANILMAZ: ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞU BİZİ ONURLANDIRDI

Çocukların yüzündeki sevinç ve mutluluğun kendisini onurlandırdığını dile getiren Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz da, “Çocuklarımızın yüzündeki mutluluk yüzündeki sevinç bizi ayrıca onurlandırdı, gururlandırdı. Tabi Şehit Polis Fethi Sekin Mesire alanımız birçok etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Burada her gün farklı okullardan, farklı kesimlerden, engellilerden, engelsizlerden etkinlik yapan hemşerilerimiz var. Dolayısıyla geniş bir alanda ve bu alanın her değişik yerinde etkinlik yapan yine evlatlarımız, hemşerilerimiz var. Bugün çocuklarımızla birlikte olmak ve onların aileleriyle birlikte olmaktan da ayrıca gurur durduğumu belirtmek istiyorum. Bu mesire alanımızla birlikte Cip Mesire Alanımız da yine birçok etkinliklere, birçok organizasyonlara ev sahipliği yapıyor” dedi. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'PALU ADINA ÖDÜLLER ALDIM'
'PALU ADINA ÖDÜLLER ALDIM'
UNUTULAN 28 SANTİMLİK 'STENT' 7 YIL SONRA FARK EDİLDİ
UNUTULAN 28 SANTİMLİK 'STENT' 7 YIL SONRA FARK EDİLDİ