Advert

SAYIN REKTÖR VE SAYIN BAŞHEKİM, SİZİ DE BU KUYRUKTA GÖRMEK İSTİYORUZ!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
SAYIN REKTÖR VE SAYIN BAŞHEKİM, SİZİ DE BU KUYRUKTA GÖRMEK İSTİYORUZ!
SAYIN REKTÖR VE SAYIN BAŞHEKİM, SİZİ DE BU KUYRUKTA GÖRMEK İSTİYORUZ! İzzet TUMAY
Bu içerik 1160 kez okundu.

FÜH’DE, 90’LARDAN KALMA MUAYENE KUYRUKLARI VATANDAŞI PERİŞAN EDİYOR. KAMUOYU ADINA SORUYORUZ; BU MİLLET, BU EZİYETİ HAK EDİYOR MU?

SAYIN REKTÖR VE SAYIN BAŞHEKİM, SİZİ DE BU KUYRUKTA GÖRMEK İSTİYORUZ!

HABERKENT  / Elazığ Şehir Hastanesi’nin hasta kabulüne başlamasıyla birlikte mevcut hastanelerin yükü artınca, Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde yaşanan yoğunluk vatandaşları çileden çıkarmaya yetti.

Fırat Üniversitesi Hastanesi’ne muayene olmaya giden vatandaşların oluşturduğu uzun muayene kuyrukları ülkemizin 90’lı yıllarda yaşadığı manzaraları yeniden ortaya çıkarırken, vatandaşın saatlerce ayakta sıra beklediği bu görüntüler sağlık merkezi yolunda önemli adımlarla ilerleyen Elazığ’a yakıştırılamıyor.

MAKAM ODASINDA OTURMAKLA, MAKAM ARABASINA BİNMEKLE İŞ BİTMİYOR

Şehir Hastanesi'nin açılmasıyla birlikte Fırat Üniversitesi Hastanesi’ne akın başladı.

Hasta sayısı katlanan hastanede oluşan uzun kuyruklar vatandaşı çileden çıkarırken, vatandaşlar, “Şehir Hastanesi’nin hasta kabul etmeye başlamasıyla birlikte bu hastanenin yükünün artacağı neden önceden düşünülmedi? Hastanenin haline bakın. Saatlerce muayene sırasının bize gelmesini bekliyoruz. Sayın Rektör ve Sayın Başhekim’e sesleniyoruz; sabahın altısında gelin, bizimle birlikte muayene sırasına girin ve bir muayene için saatlerce ayakta sıra bekleyin. O zaman bizim ne çileler çektiğimizi görürsünüz. Bu işler makamda oturmakla, makam arabasına binmekle, ayda bir onlarca güvenlik görevlisi eşliğinde hastaneyi gezmekle olmuyor. Bu işe bir çözüm bulunmalı, hastalar sıra çilesinde kurtarılmalı. Bu millet, bu eziyeti hak etmiyor” dediler.

Yapılan büyük yatırımlarla bir taraftan vatandaşın en iyi sağlık hizmetini alabilmesi sağlanmaya çalışılırken, bir taraftan ise planlanan çalışmalarda vatandaşların sıkıntı yaşamamasını sağlamak adına gerekli ön çalışmaların önceden tam manasıyla planlanmaması büyük sıkıntıları ortaya çıkarıyor. Şehir merkezinde bulunan bazı hastanelerin kapatılmasının ardından merkezde bulunan Fırat Üniversitesi Hastanesi’nin hasta yükünde ciddi bir artış yaşanıyor. Sabahın erken saatlerinden muayene olmak isteyen vatandaşların polikilinikler önünde oluşturduğu muayene kuyruğu akıllara durgunluk veriyor.

HASTANENİN ACİL’İ TAM BİR MUAMMA

Gündüz vatandaşların sıra bekleme sıkıntısı çektiği Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde, acil kısmında ise akşam saatlerinde tam bir karmaşa yaşanıyor. Merkeze yakın olması nedeniyle rahatsızlanan vatandaşların bu hastaneye akın etmesiyle birlikte tam bir kargaşa yaşanıyor.

OLAN VATANDAŞA OLDU!

Şehir Hastanesi’nin faaliyete geçmesiyle birlikte bu olumsuzlukların kaçınılmaz olacağı yönünde yetkililerin herhangi bir değerlendirme yapıp yapmadıklarını merak ettiklerini belirten vatandaşlar, şehrin yetkililerinin yaşanan bu sıkıntıya bir an evvel çözüm bulmaları yönünde çağrıda bulundular.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'PALU ADINA ÖDÜLLER ALDIM'
'PALU ADINA ÖDÜLLER ALDIM'
UNUTULAN 28 SANTİMLİK 'STENT' 7 YIL SONRA FARK EDİLDİ
UNUTULAN 28 SANTİMLİK 'STENT' 7 YIL SONRA FARK EDİLDİ