Advert

5 yıldızlı oteller butik otellere talebi azaltıyor!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
5 yıldızlı oteller butik otellere talebi azaltıyor!
5 yıldızlı oteller butik otellere talebi azaltıyor! İzzet TUMAY
Bu içerik 352 kez okundu.

Canan SÖGÜT / Elazığ il merkezinde 29 yıldır butik otel işleten Yavuz Yıldırım, otelcilik sektörü hakkında gazetemize açıklamalarda bulundu.

Otel işletmecisi Yıldırım, “İşlettiğim otelim kiralık, mülkü bana ait olmadığı için herhangi bir yenilik veya tadilatta bulunamıyorum. Tatilciler artık lüks ve modernlik bakımından 5 yıldızlı otelleri seçiyorlar. Butik otelleri sadece bir günlük ya da bir haftalığına konaklamak için Diyarbakır, Tunceli, Malatya, Bingöl‘den hastanelere gelip kalacak yerleri olmayan hastalar tercih ediyor. Elazığ Şehir Hastahanesi‘nin açılmasıyla birlikte şehrimize hastalar tarafından talep artacaktır. Bu da bizim gibi küçük butik otellere talebi sağlayacaktır. Bunun yanında çalışmak işin gelen işçiler de butik otelleri seçiyor. Müşterilerimize sadece sıcak su, klima ve televizyon gibi olanaklar sağlayabiliyoruz. Otelimde tek ve çift kişilik odalar olmak üzere 48 oda bulunmakta" dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'PALU ADINA ÖDÜLLER ALDIM'
'PALU ADINA ÖDÜLLER ALDIM'
UNUTULAN 28 SANTİMLİK 'STENT' 7 YIL SONRA FARK EDİLDİ
UNUTULAN 28 SANTİMLİK 'STENT' 7 YIL SONRA FARK EDİLDİ