Advert

Korkmaz veda ziyaretlerinde

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Korkmaz veda ziyaretlerinde
Korkmaz veda ziyaretlerinde İzzet TUMAY
Bu içerik 334 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Habib Korkmaz veda ziyaretlerini sürdürüyor.

Hâkimler Savcılar Kurulu tarafından yapılan savcı ve hâkim atamaları kararnamesinde Elazığ'da 2 yıl görev yapan Habib Korkmaz Kocaeli’ne atanırken, Elazığ'a da Bursa’dan Osman Köse Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanmıştı.

Elazığ’da görev yaptığı süre içinde birçok dostluk ve iyi ilişkiler kurduğunu belirten Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, "Artık yeni görevime başlamak üzere hazırlık yapıyorum. Elazığ’dan ayrılmadan buradaki kurum ve kuruluşlar ile STK’ları ziyaret ediyorum. Elazığ’dan önümüzdeki günlerde ayrılacak olmam tabiî ki bir hüzün oluşturacak. Ancak bizler bu türlü ayrılıklara alışkınız. Görevimiz gereği gittiğimiz illerde en iyisini yapmanın çabasındayız, bundan sonra da böyle olacak. Burada kapımız tüm vatandaşlarımıza açıktı. Görüştüğümüz vatandaşlarımızın sorunlarına yasalar kapsamında çözüm getirmenin çabasında olduk. Olamadıklarımız da niye olamadığımızı anlayıp yanımızdan ayrıldı. Büyük bir ihtimalle Kurban Bayramı'ndan sonra yeni görevime başlayacağım. Burada şunu özellikle belirtmek istiyorum. Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı olarak da kapım Elazığlılara açık olacak" diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UNUTULAN 28 SANTİMLİK 'STENT' 7 YIL SONRA FARK EDİLDİ
UNUTULAN 28 SANTİMLİK 'STENT' 7 YIL SONRA FARK EDİLDİ
MERHUM HAMZA YANILMAZ ANILIYOR
MERHUM HAMZA YANILMAZ ANILIYOR