Advert

BELEDİYE ÇALIŞANLARINA ETKİLİ İLETİŞİM SEMİNERİ

BELEDİYE ÇALIŞANLARINA ETKİLİ İLETİŞİM SEMİNERİ
BELEDİYE ÇALIŞANLARINA ETKİLİ İLETİŞİM SEMİNERİ İzzet TUMAY
Bu içerik 252 kez okundu.

Elazığ Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü Kalite Yönetim birimi tarafından düzenlenen hizmet içi eğitim seminerleri kapsamında belediye çalışanlarına “Etkili İletişim, Moral ve Motivasyon” semineri verildi.

Eğitimci-Yazar Hacı Ormanoğlu tarafından verilen seminer, Elazığ Belediyesi Hazar Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Personele daha geniş bir vizyon kazandırmak ve verimliliği artırmak amacıyla düzenlenen seminere birim müdürleri ve belediye çalışanları da yoğun ilgi gösterdi.

Hemşerilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek amacıyla düzenledikleri seminerler ile vatandaşlara fayda sağlamayı hedeflediklerini belirten Elazığ Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Emin Enez ise belirli periyotlarla düzenledikleri seminerlerin devam edeceğini kaydetti.

Elazığ Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Personelimizin verimliliğini ve hizmet kalitesini artırmak için belirli aralıklarla düzenlediğimiz hizmet içi eğitim seminerlerimiz devam edecektir. Bu eğitimlerle vatandaş odaklı hizmetlerimiz daha da güçlenecektir” denildi.Bülten Haber

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOMOBİL İLE OTOBÜSÜN ÇARPIŞMA ANI KAMERADA
OTOMOBİL İLE OTOBÜSÜN ÇARPIŞMA ANI KAMERADA
ZÜLFÜ BAL KANAL 23’TE
ZÜLFÜ BAL KANAL 23’TE