Advert

Arslan: Mücadelemiz daha fazla üretim olmalı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Arslan: Mücadelemiz daha fazla üretim olmalı
Arslan: Mücadelemiz daha fazla üretim olmalı İzzet TUMAY
Bu içerik 280 kez okundu.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan:

Mücadelemiz daha fazla üretim olmalı

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan yeni ekonomi yaklaşıma ilişkin yaptığı açıklamada, “Küresel güçlerle mücadele etmek için dünyası olarak üretime, yatırıma, istihdama ve ihracata devam etmemiz gerekiyor” dedi.

Başkan Arslan değerlendirmesinde şunlara yer verdi: “Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak’ın açıkladığı yeni ekonomi modelinde sürdürülebilir büyüme, finansal istikrar ve yapısal dönüşüme odaklanılmış olmasını daha güçlü bir Türkiye hedefimiz açısından olumlu buluyor ve Elazığ iş dünyası olarak destekliyoruz.

Orta ve uzun dönemde dönüşümün ana hatlarının ortaya konması ekonomimiz üzerindeki belirsizlikleri ve riskleri azaltacaktır. Orta Vadeli Program'ın açıklanmasıyla çok daha net bir resmin çıkmasını bekliyoruz.

Modelin temelinde yer alan; daha çok tasarruf, daha çok üretim ve daha çok ihracat ile şu anki pek çok yapısal soruna çözüm getirilmesi amaçlanıyor. Zaman, ülkemiz ve milletimiz için daha çok çalışma zamanı. İş dünyası olarak üretime, yatırıma, istihdama ve ihracata devam etmemiz büyük önem arz ediyor.

Şu an ülkemiz açık ve net bir şekilde ekonomik bir savaşın içindedir. 100 yıllık planlarını bozan ve bulunduğu coğrafyada ‘sizin planlarınızda biz yokuz’ diyen Türkiye’ye açıkça açılan bir ekonomik savaş var. Biz bu savaşı cep telefonu ve TV ekranlarında döviz kurlarındaki hareketleri izleyerek sonuca varamayız. Zaman daha fazla üretme, daha fazla ihracat ve daha fazla istihdam zamanıdır.

Biz temelleri binlerce yıllık geçmişe dayanan dünyanın kadim milletlerinden biriyiz Bu nedenle hep birlikte, el ele vererek dünyanın en büyük ekonomileri arasına girme hedefimize ilerlemeye devam etmeliyiz. Bu bakış açısından Türk milletinin asla taviz vermeyeceğinden de eminim.” Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ