Advert

ÜLGER: GÜN DEVLETİN ARKASINDA DURMA GÜNÜDÜR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ÜLGER: GÜN DEVLETİN ARKASINDA DURMA GÜNÜDÜR
ÜLGER: GÜN DEVLETİN ARKASINDA DURMA GÜNÜDÜR İzzet TUMAY
Bu içerik 296 kez okundu.

Neslihan ÇARIKÇI / Genç Elazığlılar Derneği Dolar ve Euro para birimlerindeki artış nedeniyle bir basın açıklaması yaptı.

Dernek Başkanı Fuad Ülger yaptığı basın açıklamasında, “Bugüne kadar siyasetten her zaman için uzak durduk ve durmaya devam edeceğiz. Ancak gün, birlik ve beraberlik günüdür. Gün, dünyaya karşı güçlü bir yumruk atma ve bu ekonomik buhranın içinden çıkma günüdür. Gün, siyasi görüşü ne olursa olsun devletinin arkasında durma günüdür” dedi.

“Gün, tasarruf günüdür diyoruz ve yerel yöneticilerimiz başta olmak üzere devlet yöneticilerimizden istirham ediyoruz” diyen Ülger, “Kamudaki israfa Allah aşkına dur deyin.  Sevgili makam sahipleri ve yöneticiler: Siz yapmazsanız halk nezdinde inandırıcılığı olmaz. Makam araçlarınızdan vazgeçin, Fuzuli giderleri yaptırmayın, devlet kurumlarında özel araçlarıyla gitmeyecekleri yerlere giden ve adeta devletin malı deniz zihniyetiyle hareket eden personele, memura, işçiye cezalar uygulayın ve yasaklayın. Şu an için atılacak en somut ve işe yarayacak olan adım budur. Bu millet öyle necip ve bilinçli bir millet ki vatansever vatandaş zaten dolarını bozduruyor. Ama önce siz. Önce büyükler sonra halk.  Devlet memurları: İhalelerde veya kamuya yapılan mal alımlarında şu an yapacağınız kontroller bir akıbet meselesidir. Lütfen duyarlı olun.  İş adamlarımız: Evet bugün belki dolar alınca yaptığınız işlerden daha fazla kazanacaksınız ancak yarın bu iş aleyhimize sonuçlandığında o paraları harcayacağınız bir vatan bulamayabilirsiniz.  Bu durumdan çıkacağımıza adımız gibi eminiz” diye konuştu.

Ülger sözlerini şöyle sürdürdü: “İsraf denen hadise sadece çöpe atılan ekmekler değildir. Belki boş yere alınmış bir kağıt çıktısı, belki makam sahibi toplantıdayken kapının önünde saatlerce çalıştırılıp içi soğutulan bir makam arabası, belki ihalede boş yere alınmış bir alet edavat.  Bugün vicdanımızla, yüreğimizle ve inancımızla diyoruz ki;  Bu milleti yıkamayacaksınız, Bu ülkeyi diz çöktüremeyeceksiniz, Bu vatanı bölemeyeceksiniz, Dünya varoldukça inşallah Türkiye önemli bir aktör olarak hayatını sürdürecektir.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ