Advert

AYD Başkanı Sinan Burhan:​ Dolarını sat, vatanını satma

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
AYD Başkanı Sinan Burhan:​ Dolarını sat, vatanını satma
AYD Başkanı Sinan Burhan:​ Dolarını sat, vatanını satma İzzet TUMAY
Bu içerik 400 kez okundu.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından dolardaki artış ve spekülasyonlara dur demek için başlatılan döviz bozdur kampanyasına Anadolu Yayıncılar Derneği de katıldı. AYD Başkanı Sinan Burhan, “Kurtuluş Savaşı'nda Kuvayı Milliye’ye destek veren yerel medya şimdi de ekonomik kurtuluş savaşına destek verecek” dedi.

Uluslararası finans çevreleri ve bizzat ABD Başkanı Donald Trump tarafından başlatılan Türkiye’ye ekonomik olarak diz çöktürme çalışmalarına Anadolu medyası da dolar bozdurarak dur dedi.

Döviz bürosuna giderek dolar bozduran Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Burhan, "Yerel medya olarak 'dövizini sat ülkeni satma' kampanyası başlatıyoruz diyerek, “Kurtuluş Savaşı'nda Kuvayı Milliye’ye destek veren yerel medya şimdi de ekonomik kurtuluş savaşına destek verecek. Bizler Gezi olaylarında Cumhurbaşkanımızın yanında yer aldık. 17-25 hukuk darbesine karşı Sayın Erdoğan’la görüşerek destek verdik. 15 Temmuz darbesine karşı direndik. Halkımızı darbeye karşı Anadolu da bizler sokağa çağırdık. Şimdi de ekonomik darbe yapmak istiyorlar. İktidar ve muhalefetiyle bu darbeye dur diyeceğiz” diye konuştu.

Anadolu Yayıncılar Derneği üyesi 328 yerel gazete ve televizyonun bu kampanyaya katılacağını belirtilirken yerel medya mensupları yapacağı yayınlarla ekonomik kriz ve darbenin arka planını da Türkiye’ye anlatacak. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ