Advert

BAŞKAN YANILMAZ: ABD’NİN ‘HAİN’ PLANI BOZULUYOR!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
BAŞKAN YANILMAZ: ABD’NİN ‘HAİN’ PLANI BOZULUYOR!
BAŞKAN YANILMAZ: ABD’NİN ‘HAİN’ PLANI BOZULUYOR! İzzet TUMAY
Bu içerik 1320 kez okundu.

“AMERİKA’NIN, AVRUPA’NIN ÜLKEMİZ ÜZERİNDE ‘HAİN’ EMELLERİ OLAN KİM VARSA BUNLARIN OYUNLARINI BOZDUK, BOZMAYA DA DEVAM EDECEĞİZ” DİYEN BAŞKAN YANILMAZ:

ABD’NİN ‘HAİN’ PLANI BOZULUYOR!

İzzet TUMAY / Amerika Birleşik Devletleri’nin ülkemize karşı başlattığı ekonomik yaptırımlar ile ilgili gazetemize ‘özel’ açıklamada bulunan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “ABD’nin hain planı bozuluyor” dedi.

Gazetemiz Haber Müdürü İzzet Tumay’a konuşan Başkan Yanılmaz, şunları söyledi: “15 Temmuz’da başaramadıkları için yeniden saldırıya geçtiler. Biz millet olarak birlik ve beraberliğimizi koruduk. Çanakkale Savaşı'nda, İstiklal Savaşında, Kıbrıs’ta ve en son 15 Temmuz’da o birlik ve beraberliğimizin neticesinde bu ülke üzerinde operasyon yapamak isteyenler bu operasyonlarını yapamayacaklarını gördüler.

EKONOMİMİZİ ÇÖKERTMEYE YÖNELİK OLAN BİR SAVAŞIN GÖSTERGESİDİR

Şimdi saldırıyla, savaşla bu operasyonu yapamayanlar bugün ekonomik darbeyle operasyonlarını yapmaya çalışıyorlar. Dolar üzerindeki suni yükseliş ekonomimizi çökertmeye yönelik olan bir savaşın göstergesidir. Biz millet olarak dün nasıl 15 Temmuz’da bir araya geldik, birlik olduk, beraber olduk ve ülkemizi, vatanımızı, bayrağımızı, devletimizi her şeyin önünde tuttuysak, bugün de bu ekonomik yaptırıma karşı millet olarak birlik olacağız, beraber olacağız ve bu yaptırımlara karşı elbirliğiyle karşı koyacağız. Nasıl Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bütün varıyla yokuyla ülkemizin geleceğini daha sağlam emin zeminlere oturtmak mücadele ediyorsa, bütün bir millet olarak da biz Cumhurbaşkanımıza elbette destek vermenin gayretinde olacağız.

BÜYÜK YATIRIMCI KURULUŞLARA BÜYÜK GÖREVLER DÜŞÜYOR

Her vatandaşımız yastık altında varsa eğer dolarını bozduracak, dövizini bozduracak TL’ye geçecek. Ancak burada önemli görevlerden biri de büyük yatırımcı kuruluşlara düşüyor. Büyük holdingler, şirketler, tüccarlar ve sanayiciler kendi yatırımlarını ve ellerindeki dövizleri bozdurarak milli paramız Türk Lirası’na destek vermeliler ve destekte el birliği ile hareket etmeliyiz. Biz milet olarak birçok zorluklarla karşı karşıya geldik bunu da aşarız Allah’ın izniyle. Ben bunu da aşacağımıza kesinlikle inanıyorum.

DOLAR’A HAYIR KAMPANYASINI BAŞTATTIK

Elazığ olarak biz bütün esnafımızla birlikte biraraya gelerek esnafımıza dolar döviz üzerinden yapılacak çalışmalara hayır kampanyasını başlattık. Bu konuda esnafımızın büyük ilgi ve alakasını gördük. Esnafımız; devletinden, milletinden, kendi öz değerlerinden yana tavrını net bir şekilde ortaya koydu. 'Devletiniz için Türk Lirası’na geçin' sloganı ile başlattığımız bu kampanyada; 'Haydi Gakkolar Dövizleri Bozalım, ABD’nin ve Avrupa’nın Oyununu Bozalım' dedik. Evet, dövizlerimizi bozduracağız, Amerika’nın, Avrupa’nın ülkemiz üzerinde ‘hain’ emelleri olan kim varsa bunların oyunlarını bozacağız inşallah. Bunların adı çok önemli değil; dün FETÖ olarak karşımıza çıktılar, PKK olarak karşımıza çıktılar, bugün ABD olarak, Dolar, Euro olarak karşımıza çıkıyorlar. Allah’ın izniyle biz onları nasıl elimizin tersiyle öteleyip atarak nasıl vatanımızı koruduysak bugün de bu ekonomik krizi elimizin tersiyle öteleyeceğiz, vatanımızı, milletimizi koruyacağız ve ebediyen biz bu ülkede hür ve bağımsız bir şekilde yaşamaya devam edeceğiz. Hükümet yetkililerimiz, Hazine ve Maliye Bakanımız yurt içi ve yurt dışında birçok görüşme yapıyor. Biz omuz omuza verdiğimizde güçlü bir ülke olarak neleri başarabileceğimizi gösterdik. Mesela dün ABD’den İHA, SİHA istediğimizde ‘efendim Senato buna müsaade etmiyor, onun için ben bunu size veremem’ diyerek bizim terörle mücadelemize fırsat vermemişlerdir. Ama kötü komşu insanı mal sahibi yapar, bugün Türkiye kendi İHA’sını, kendi SİHA’sını yapıyor ve yurt dışına ihraç edecek duruma geldik elhamdülilillah. Biz çalışkan, zeki bir milletiz. Kendi ürünlerimizi yapabilecek durumda olan bir milletiz. Devletimiz de bu konuda özellikle Ak Parti iktidarında çok büyük destekler veriliyor, yardımlar yapılıyor. Biz beyaz eşyamızdan başlayarak yeri geldiğinde Amerika elektronik ürünlerine bir boykot kampanyasını bugünden başlattığımızda onlar görecekler ki Türkiye’yi zor durumda bırakmaya çalışırken kendileri zor durumda kalacaklar.”

Başkan Yanılmaz, açıklamasının sonunda, Kurban Bayramı hazırlıklarının yoğun bir şekilde devam ettiğini belirterek, “Ben şimdiden bütün hemşerilerimizin Kurban Bayramı'nı kutluyorum” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TOPRAK'TAN 'DEVAM' KARARI
TOPRAK'TAN 'DEVAM' KARARI
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAK
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAK