Advert

Eski fabrikanın yerine iş merkezi yapılacak

Eski fabrikanın yerine iş merkezi yapılacak
Eski fabrikanın yerine iş merkezi yapılacak İzzet TUMAY
Bu içerik 512 kez okundu.

Hicret Mahallesi Muhtarı Murat Gülbasan, mahallelerinde atıl durumda bulunan tuğla fabrikasının yıkımına başlanıldığını ve fabrikanın yerine iş merkezi yapılacağını söyledi.

Hicret Mahallesi’nde yıllardır atıl bir durumda bulunan ve çoğu zaman kötü amaçlarla kullanılan tuğla fabrikasının yıkımına başlanıldı.

Hicret Mahallesi Muhtarı Murat Gülbasan, “1940’larda yapılan Köksallar Tuğla Fabrikası bugün itibariyle yıkılmaya başladı. Tabi burası çok eski bir yerdi. Buranın yıkılmasında öncelikle Belediye Başkanımızın çok büyük katkıları oldu. Burada yeni bir iş merkezi kurulacak. 60-70 yıllık tuğla fabrikasının bugün itibariyle sökümüne başlandı. İnşallah bu alanda çok güzel bir iş merkezi yapılacak. Zannedersem 3 tane kule yapılıyor, altları iş merkezi oluyor. Buranın sahibine de ayrıyeten teşekkür ediyorum. Bu konuda bize ve Belediyeye herhangi bir zorluk çıkarmayarak artık buranın da mahalle içine girdiği için insanların rahatsız olduğunu biz kendisine anlatmıştık. Ben özellikle Belediye Başkanı'na teşekkür ediyorum” dedi. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!