Advert

Yanılmaz üniversite arkadaşlarıyla bir araya geldi

Yanılmaz üniversite arkadaşlarıyla bir araya geldi
Yanılmaz üniversite arkadaşlarıyla bir araya geldi İzzet TUMAY
Bu içerik 173 kez okundu.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Fırat Üniversitesi’ndeki dönem arkadaşlarıyla bir araya gelerek hem hasret giderdi hem de onlara belediye hizmetlerine ilişkin gerçekleştirdikleri çalışmaları aktardı. Şehre kimlik kazandıran projeleri yerinde gezdirerek adeta bir rehber edasıyla arkadaşlarına kendisi aktaran Yanılmaz, konuklarının talep ve önerilerini de birebir dinleyerek fikirlerini aldı.

İlk olarak Harput’ta gerçekleştirdikleri kazı çalışmalarıyla hayat bulan tarihi mekânları ve El Emeği Göz Nuru Çarşısı’nı gezen konuklar daha sonra Hayvan Hastanesi ve Geçici Bakımevi, Cip ve Fethi Sekin mesire alanları, Çöpten Enerji Üretim Tesisi, Hayır Çarşısı, 15 Temmuz Spor Salonu, ELBÜS şarj istasyonu ile Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı’nı gezdiler.

BELEDİYE ÇALIŞMALARINA ÖVGÜ

Aralarında il dışından gelen hemşerilerimizin de olduğu konuklar belediye tarafından gerçekleştirilen çalışmalara hayran kaldılar. Özellikle yaşadıkları iller ile mukayese ettiklerinde Elazığ’ın çoğu büyükşehir belediyesinden bile daha hızlı mesafe kat ettiğini ifade ettiler. Bölgesinin en büyük ve donanımlı hayvan hastanesini gezen konuklar yapılan hizmetin çok anlamlı olduğunu kaydetti. Konuklar arasında bulunan veteriner hekim Remzi Akdoğan ise ameliyathaneleriyle, hayvan barınak ve muayenehaneleriyle hastanenin gerçek bir sağlık kampüsü olduğunu kaydetti. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X