Advert

Milletvekili Demirbağ: Yıkılır yenisi yapılır

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Milletvekili Demirbağ: Yıkılır yenisi yapılır
Milletvekili Demirbağ: Yıkılır yenisi yapılır İzzet TUMAY
Bu içerik 668 kez okundu.

Zülfü Ağar POMEM’in başka bir ile taşınmasının söz konusu olmadığını belirten AK Parti Milletvekili Demirbağ:

Yıkılır yenisi yapılır

İrfan ARSLAN / Elazığ'da 1984 tarihinde 433 öğrenci ile eğitim-öğretim faaliyetlerine başlayan, 2011 yılında 'Elazığ Zülfü Ağar Polis Meslek Yüksekokulu'na dönüşen, 2015 yılında yapılan düzenleme ile Elazığ Polis Meslek Eğitim Merkezi’ne dönüştürülen 'Elazığ Zülfü Ağar Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün Elazığ'dan başka bir ile taşınmasının söz konusu olmayacağı bildirildi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, son günlerde Elazığ kamuoyunda gündeme gelen “Zülfü Ağar Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü”nün taşınması iddialarını cevaplandırırken, "Böyle bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Okulumuz ile ilgili bir çalışma yapılması söz konusu. Ancak bu çalışma ile okulumuz yine ilimizde kalacak ve eğitim verilmesine devam edilecek” dedi.

Zülfü Ağar Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün eğitim amaçlı olarak kullanılan binalarının depreme dayanıksız olması yönünde bir raporunun bulunduğunu, bu nedenle binalarının yeniden yapılması gibi bir çalışmanın yapıldığını belirten Milletvekili Demirbağ, “Bu tür söylentiler kimler tarafından veya ne amaçlı olarak çıkarılıyor bilmiyoruz. Elazığ Emniyet Müdürlüğü binası da menfur bir saldırı sonrasında tamamen yıkılarak ilimize yeni bir Emniyet Müdürlüğü binası kazandırıldı. Zülfü Ağar Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü idare ve eğitim binaları ile diğer kullanılan binalarının da yıkılması söz konusu olacaksa bu okulumuz yeni bir yerde yeniden yapılarak çalışmalarını ilimizden sürdürmeye devam edecektir. Okulumuzun Malatya veya Bingöl’e taşınması söz konusu değil. Bunun için Elazığlı hemşerilerimizin rahat olmasını istiyorum” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ