Advert

Koro, yeni sezonun ilk konserini cuma günü verecek

Koro, yeni sezonun ilk konserini cuma günü verecek
Koro, yeni sezonun ilk konserini cuma günü verecek İzzet TUMAY
Bu içerik 233 kez okundu.

Elazığ Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Müdürlüğü 2018-2019 sanat sezonuna 14 Eylül Cuma günü vereceği halka açık konserle merhaba diyecek.

Koro Müdürü Olcay Bürhan, yaptığı açıklamada, 2018-2019 sanat sezonunun hayırlı olmasını dileyerek, “Ülke olarak sıkıntılı günlerden geçtiğimiz bu zamanlarda Elazığ Devlet Korosu olarak başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve 15 Temmuz, darbe girişimine karşı tek vücut halinde ülkesini darbeci zihniyetlere teslim etmemek için canlarını feda eden kahraman şehitlerimiz ile ülkemizin üzerinde hesap yapan tüm terör örgütleri ve dış unsurlara karşı ülkemizi savunarak şehit olan karhamanlarımızı rahmet ve şükranla anıyoruz. Elazığ Devlet Klasik Türk Müziği Korosu olarak açılış konserimizi Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezi'nde 14.09.2016 Cuma günü saat 20.00’de Şef Kenan Çimtay yönetiminde izleyicilerimize sunacağımız konserimizde sanatçılarımız ‘Uşşak-Hüseyni Faslı Konseri’ şarkılarından oluşan bir repertuarla izleyicilerin karşısına çıkacaklar” dedi.

Koro Müdürü Bürhan, yeni sanat sezonunda farklı misafir sanatçılar ve koro sanatçıları ile yapılacak konserlere tüm halkın davetli olduğunu sözlerine ekledi. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!