Advert

MNHRP 4. DENETİM MİSYON TOPLANTISI YAPILDI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
MNHRP 4. DENETİM MİSYON TOPLANTISI YAPILDI
MNHRP 4. DENETİM MİSYON TOPLANTISI YAPILDI İzzet TUMAY
Bu içerik 244 kez okundu.

Orman Genel Müdürlüğü Koordinatörlüğünde Elâzığ Bölge Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan ve Uluslararası Tarımsal Kalkınma Fonu (IFAD) tarafından finanse edilen Murat Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi (MNHRP) 4. Denetim Misyon Toplantısı gerçekleştirildi.

Genel Müdürlük Ağaçlandırma Dairesi Başkanı ve Merkezi Odak Noktası İbrahim Yüzer,  Orköy Daire Başkanı Ahmet Başkan, Elazığ Orman Bölge Müdürü ve Taşra Uygulama Birimi Yöneticisi Ziya Polat, Bölge Müdür Yardımcısı ve Saha Yöneticisi Halim Özdemir, Planlama ve Değerlendirme Şube Müdürü ve Proje'nin OGM Sorumlusu M. Metin Avşaroğlu, Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürlüğü İzleme & Değerlendirme Birimi'nden Serpil Acartürk ve Uluslararası Tarımsal Kalkınma Fonu (IFAD)'dan 6 kişilik ekip, Elazığ-Muş-Bingöl illerindeki Proje İl Ekipleri, İşletme Müdürlüğü ve Bölge Müdürlüğü'ndeki ilgili personellerin katılımıyla  4. Denetim Misyon çalışmaları yapıldı.

Elazığ, Bingöl ve Muş illerine yapılan arazi ziyaretinde projeden faydalanan köylülerle görüşmeler yapılarak, ormancılık ve toprak muhafaza faaliyetleri, proje kapsamında inşa edilen köy fırınları, çeşmeler, ahır iyileştirmeleri, hane izolasyonu, güneş enerjisi, seralar ve meyve bahçeleri gibi yatırımlar yerinde incelendi.

Genel Müdürlüğün değerlendirme toplantısıyla arazi uygulamaları ele alınarak, karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. IFAD Denetim Misyonu proje faaliyetlerinin başarılı bir şekilde yürütüldüğünü belirterek proje ekibine teşekkür etti. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ