Advert

Osmanlı Turan Ocakları Elazığ İl Başkanlığı kuruluyor

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Osmanlı Turan Ocakları Elazığ İl Başkanlığı kuruluyor
Osmanlı Turan Ocakları Elazığ İl Başkanlığı kuruluyor İzzet TUMAY
Bu içerik 1045 kez okundu.

Osmanlı Turan Ocakları Genel Başkanı Turgut Başdaş ve Teşkilat Başkanı Ester Adas Naz’ın takdirleriyle Osmanlı Turan Ocakları Elazığ İl Başkanlığı'na Onur Şahin atandı.

Osmanlı Turan Ocakları Elazığ İl Başkanı Onur Şahin, “Osmanlı Turan Ocakları her türlü ayrımcılığa karşı Osmanlı ahlakı, hoşgörüsü ve kültürünü geleceğe aktarmayı hedef edinen Ocak, devlet büyüklerinin desteği ile kurulmuştur. Osmanlı Turan Ocakları'nın amacı Türkü, Kürdü, Laz’ı, Çerkez’i, Arap’ı aynı uğurda savaşan ve asırlardan beri bir arada yaşayan bir toplumu bölmeye çalışanlara karşı dimdik ayakta durmaktadır” dedi.

Ocak olarak hedeflerini açıklayan Başkan Şahin, şöyle devam etti: “Bu birlik ve beraberliği bölmeye çalışmak bu millete ihanettir, nankörlüktür. Bizim milliyetçiliğimizden Allah mülahazası, Peygamber manzumu mülahazasını Kur’an mülahazasını çıkarıp atamayız. Kurulduğu ilk günden itibaren Osmanlı Turan Ocakları’nın; Osmanlı ahlakını, kültürünü ve hoşgörüsünü gelecek nesillere miras bırakmak, kültürümüzün en önemli unsuru olan edep ve adap kuralları çerçevesinde, geçmişiyle barışık bireyler yetiştirmek amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız.

Elazığ halkı ile birlikte hareket ederek, Valilik, milletvekilleri, belediye, sivil toplum kuruluşları, kurum müdürlükleri, siyasi parti başkanlıkları ile ortak hareket etmek, ilimize sosyal kültürel ve turizm anlamında katkı sağlayacak nihai hedeflerimiz arasındadır. Türkiye her geçen gün bütün engellemelere ve yaptırımlara karşı sükûnetini koruyarak büyümeye devam ediyor. Milli ve dini değerlerimize sahip çıktıkça çok daha sağlam bir iradeyle yolumuza devam edeceğiz. Dini bakımdan iyi yetişmiş, ahlaklı, dürüst, çalışkan, üretken bir nesil Büyük Türkiye'nin geleceği olacaktır. Osmanlı Turan Ocakları Elazığ İl Başkanlığı çelikten bir iradeyle devletinin yanında, Devlet Başkanı'nın emrindedir.” Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TOPRAK'TAN 'DEVAM' KARARI
TOPRAK'TAN 'DEVAM' KARARI
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAK
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAK