Advert

Aşut, bayrağı Kırılmaz’dan aldı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Aşut, bayrağı Kırılmaz’dan aldı
Aşut, bayrağı Kırılmaz’dan aldı İzzet TUMAY
Bu içerik 473 kez okundu.

Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen Elazığ Sebze ve Meyve Komisyoncuları Tüccarları Dayanışma Derneği kongresinin ardından başkan seçilen Bekir Aşut, eski başkan Resul Kırılmaz’dan bayrağı devraldı.

Elazığ Sebze ve Meyve Komisyoncuları Tüccarları Dayanışma Derneği seçimlerinde başkan seçilen Bekir Aşut, bayrağı eski Başkan Resul Kırılmaz'dan devraldı.

Başkan Aşut, yaptığı açıklamada, “Yaptığımız kongre seçimlerinde derneğimizin üç adayı vardı. Bu seçimlerde 82 üyemiz oy kullandı. Tercihlerini ben ve yönetimimden yana kullandılar. Resul Kırılmaz beyden devraldık, bugün itibariyle. Kendisinden bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki hizmetlerimizde de başarılı olacağıma inanıyorum. Ben ve yönetimim genç bir ekip oluşturduk. Bundan sonra çarşımıza daha iyi hizmet edeceğimize inanıyorum. 40 günlük seçim çalışmalarımız oldu bu süreçte. 82 üyemizle tek tek oturup muhabbete etme fırsatı bulduk. Bu sırada büyük sorun ve problemlerimizin olduğunu üyelerimiz bize anlattı ve nasıl üstesinden geleceğimizi üyelerimizle istişare ettik. Tabi Belediye Başkanımızdan, Valimizden ve idari yönetimlerden destek bekliyoruz. Bu sorunları idari yönetimin desteğini ile aşacağımızı inanıyorum” dedi.

'SIKINTILARI BERABER AŞMAYA ÇALIŞACAĞIZ'

Eski Başkan Kırılmaz ise, yeni Başkan Aşut’a ve yönetimine başarılar dileyerek, şunları söyledi: “Seçimlere üç arkadaşımız girdi ve arkadaşlarımız tercihlerini Bekir Aşut kardeşimizden yana kullandılar. Kendisine hayırlısı olsun derim. Biz de elimizden gelen desteği kendisine vereceğiz. Her zaman Bekir kardeşimizin yanında olacağız. Ne tür sıkıntımız olursa beraber aşmaya çalışacağız. Benim şu anda Türkiye Sebze ve Komisyoncular Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğim devam ediyor, hali hazırda. Biz burada beraber bir abi kardeş gibi yeni seçilen arkadaşlarımızla sorunlarımızı götürüm ne varsa hep beraber çözmeye çalışacağız.” Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ