Advert

Müftü Sarıkaya hacdan döndü

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Müftü Sarıkaya hacdan döndü
Müftü Sarıkaya hacdan döndü İzzet TUMAY
Bu içerik 305 kez okundu.

Elazığ İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya, hac görevini yerine getirdikten sonra Elazığ’a döndü. İl Müftüsü Sarıkaya, Elazığlı hacıların kutsal topraklardan dönme işleminin tamamlandığını belirtti.

Elazığlı hacılar kutsal topraklardaki ibadetlerini tamamladılar. İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya da hac görevini yerine getirmesinin ardından Elazığ’a döndü.

Kafile görevlilerinin alanlarında çok bilgili olduklarını belirten İl Müftüsü Sarıkaya, “Cennet vatanımıza sağlık ve afiyetle döndük. Dün gece itibariyle en son hacılarımız dönmüş oldu. Kafilelerimizi götüren kafile başkanlarımız, din görevlilerimiz gerçekten alanlarına yetkin insanlardı. Dolayısıyla haccın her safhasına bilinçli ve şuurlu olarak, tabiri caizse işleyerek işlediler. Bütün görevlerimi herhangi bir sıkıntı olmadan yaptık döndük. Bende bu sene malumunuz fetva ve irşat ekibinde gittim. Bizimde görevlerimiz Türkiye’den gelen hacılara haccın önemini, haccın şuur anlamda muafiyetini, hacı olduktan sonra hayatımızda olması gereken değişiklikleri, toplumun beklentilerini, küçük hatalarımız gördüklerinde bide Kabe’yi gördün derler. Hacıya böyle bir misyon yüklenmekte” dedi.

Müftü Sarıkaya, Hacda herhangi bir ciddi sıkıntının yaşanmadığını sadece iki Elazığlı vatandaşımızın hayatını kaybettiğini belirterek, “Şükürler olsun ciddi herhangi bir sıkıntı yaşamadan sadece iki tane kardeşimizi orada bıraktık, Allah rahmet eylesin. Onlarında taziyelerine gittik görüştük ve böyle güzel bir hac organizasyonu oldu” diye kaydetti. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TOPRAK'TAN 'DEVAM' KARARI
TOPRAK'TAN 'DEVAM' KARARI
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAK
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAK