Advert

Doğan: 30 bin üyeli bir derneğiz

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Doğan: 30 bin üyeli bir derneğiz
Doğan: 30 bin üyeli bir derneğiz İzzet TUMAY
Bu içerik 358 kez okundu.

Pertek Çemişgezek STK Platformu gazetemizi ziyaret etti. Dönem Sözcüsü Doğan:

30 bin üyeli bir derneğiz

İrfan ARSLAN

Pertek Çemişgezek STK Platformu Elazığ'ın ve insanların sorunlarına çözüm getirmek adına gerekli çalışmaları yapacaklarını açıkladılar.

Pertek Çemişgezek STK Platformu Dönem Sözcüsü ve Şavak Der Başkanı Naim Doğan, Sağmanlılar Dernek Başkanı Sabri Kar, Bermazlılar Dernek Başkanı Erdem Sosyal, Ulukale Dernek Başkanı Gürkan Öztürk, Platform Genel Sekreteri Gökhan Tuluk, AK Parti Pertek İlçe Başkanı M.Hanifi Kılıç, MHP İlçe Başkanı Remzi Han’ın bulunduğu heyet ile gazetemizi ziyaret ederken, Dönem Başkanı Naim Doğan, “Biz büyük bir aileyiz ve bu platformun amacı ilimize ve insanlarımıza faydalı hizmetler sunmaktır” dedi.

Pertek Çemişgezek STK Platformu olarak Elazığ'da yaklaşık 30 bin kişiyi temsil ettiklerini belirten Doğan, “Bizim bir araya gelmemizin nedeni birlikten kuvvet doğar fikri oldu. Birlikte olayları değerlendirecek ve çözüm yolları arayacağız. Elazığ’ın gelişmesi, üyelerimizin sıkıntılarına çözüm getirilmesi adına çaba gösteriyoruz. Bir defa şunun çok iyi bilinmesini istiyoruz. Kimsenin arka bahçesi değiliz. Hedefimiz gelişen ve kalkınan Elazığ, amacımız temsil ettiğimiz alandaki insanların daha iyi şartlarda yaptıkları çalışmalarda karşılaştıkları sorunların çözümünü sağlamak. Büyük bir aileyiz ve bu ailenin sıkıntılarına gerekli çözümleri getirmenin heyecanını yaşıyoruz. Devletimizin yanındayız. Ülkemizin birliği ve beraberliğini tehdit edecek tüm girişimlerin karşısındayız” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ