Advert

Karahan: Yenilikler üretime katkı sağlıyor

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Karahan: Yenilikler üretime katkı sağlıyor
Karahan: Yenilikler üretime katkı sağlıyor İzzet TUMAY
Bu içerik 296 kez okundu.

Tarımsal alandaki çalışmalarda çiftçilerin yeniliklerin farkına vardıklarını belirten Karahan:

Yenilikler üretime katkı sağlıyor

İrfan ARSLAN / Tarım ve hayvancılık alanında Elazığ'da farklı çalışmalar yapılıyor. Bu çalışmalar kapsamında özellikle çiftçilerin bu sektörde yaşanan gelişmeler ve uygulamadaki yenilikler hakkında bilgi sahibi olmasına gayret gösterdiklerini belirten Tarım ve Orman İl Müdürü Turan Karahan, "Yenilikler üretime olumlu katkı sağlayacaktır” dedi.

Elazığ'ın tarım ve hayvancılık potansiyelini maksimum düzeye çıkarmanın çabasında olduklarını belirten Tarım ve Orman İl Müdürü Karahan şunları söyledi: “Biz tarım ve hayvancılık alanında ilimizdeki mevcudu artırmanın ve geliştirmenin çabasını gösterirken diğer yandan da bu alandaki çabalarını takdir ettiğimiz üreticilerimizin de bilgi ve becerilerini artırıcı çalışmalar yapıyoruz. Bunun için de yıl içinde farklı konularda ve alanlarda kurslar açıyoruz.

Çiftçiler için açtığımız kursları; İŞKUR, Milli Eğitim Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Ziraat Odası ile ortak yürütüyoruz. Bunun yanında köy muhtarları da, kurslarımızın açılmasında önemli bir etken. Onlar kurs talep ettikleri sürece eğitimlerimizi vermeye devam edeceğiz.

Açılan kurslar ile değişen dünyaya ve teknolojiye ayak uydurarak, üreticilerimize yenilikleri anlatıyor, farkındalık yaratıyoruz. Kursa katılan ve sertifikalarını alacak üreticilerimizi tebrik ediyorum. Bu üreticilerimiz katıldıkları kurslarda edindikleri bilgeler ışığında yaptıkları üretimleri artırmanın çabasına giriyorlar. Böylece arzuladığımız gelişmeleri ede edecek adımlar atılıyor."

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TOPRAK'TAN 'DEVAM' KARARI
TOPRAK'TAN 'DEVAM' KARARI
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAK
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAK