Advert

Erol ve Aydoğan Elazığ TSO’yu ziyaret etti

Erol ve Aydoğan Elazığ TSO’yu ziyaret etti
Erol ve Aydoğan Elazığ TSO’yu ziyaret etti İzzet TUMAY
Bu içerik 251 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ile İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’ı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan ve partililerin ziyaretinde bir değerlendirmede bulunan Elazığ TSO Başkanı Arslan, Türk iş dünyasının gücüne inandığını belirterek, “İçinde bulunduğumuz ekonomik baskı dönemini inşallah iş dünyasının ihracat hedefli üretim modeli ve yatırımlarını devam ettirme kararlılığı ile aşacağımıza inanıyorum. Bu düşüncelerle nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

CHP Elazığ Milletvekili Erol da iş dünyası başta olmak üzere toplumun tüm kesimleriyle yakın diyalog ve iletişimini hiç kesmeden çalışmalarını sürdürdüğünü ifade ederek, “Sayın Başkanım İstanbul Milletvekilimiz Sayın Aydoğan ile birlikte ilimizde vatandaşlar, işletmeler, esnaflar, sivil toplum kuruluşları, medya ve meslek odalarımızı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunmak üzere buradayız. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ediyorum” değerlendirmesinde bulundu. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elmar'dan veda mesajı
Elmar'dan veda mesajı
10 tane ruhsatsız tabanca ile yakalandı
10 tane ruhsatsız tabanca ile yakalandı