Advert

HİZMET İÇİ SEMİNERLER DEVAM EDİYOR

HİZMET İÇİ SEMİNERLER DEVAM EDİYOR
HİZMET İÇİ SEMİNERLER DEVAM EDİYOR İzzet TUMAY
Bu içerik 223 kez okundu.

Elazığ Belediyesi ve İl Sağlık Müdürlüğü tarafından belediye bayan personellerine yönelik ‘Anne sütünün önemi, bebek beslenmesi ve toplumsal farkındalık’ konularında bir eğitim semineri düzenlendi.

Belediye Kültür Merkezi Hazar Salonu’nda gerçekleşen seminere belediye birim müdürleri ile bayan personeller katıldı. Seminer, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı’nda görevli uzman Doktor Berrak Yıldırım Aksakal, Ebe Penbe Polat ile Ebe Dilek Çakmak tarafından verildi. Elazığ Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Emin Enez belediye personellerinin donanımını artırarak halka daha iyi hizmet vermeyi hedeflediklerini ve farklı konularda seminerlerin düzenlenmeye devam edeceğini kaydetti.

Daha sonra Uzman Doktor ve ebeler tarafından katılımcılara sinevizyon ve slayt sunumlar eşliğinde Anne sütünün önemi, doğru emzirme metotları, bebek anne ilişkisi, yeni anne adaylarının beslenme düzeni ve geçmişten günümüze bebek sağlığı alanında yapılan hizmet konularında bilgiler aktarıldı. Program sonunda ise katılımcılar, uzmanlara merak ettikleri soruları yöneltti. Haber Merkezi

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
BAŞKAN YANILMAZ: CUMHURBAŞKANIMIZ ELAZIĞ'A TEŞRİF EDECEK
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!
TUNCER’DEN ‘İSTİHDAM DESTEĞİ’ AÇIKLAMASI!