Advert

FÜ’de 'En İyi Tez' ödül töreni gerçekleştirildi

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FÜ’de 'En İyi Tez' ödül töreni gerçekleştirildi
FÜ’de 'En İyi Tez' ödül töreni gerçekleştirildi İzzet TUMAY
Bu içerik 509 kez okundu.

Fırat Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü tarafından 2016-2017 eğitim öğretim dönemine ait “En İyi Tez Ödül” töreni düzenlendi.

Fen Bilimleri Enstitüsü Toplantı Salonu'nda düzenlenen ödül törenine, Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil Hasar, Yüksek Öğretim Kurulu’ndan Kutay Erdem, Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Soner Özgen, Enstitü öğrencileri ile öğretim üyeleri katıldı.

Ödül töreni öncesi bir konuşma yapan Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil Hasar, ülkemizin özellikle yetişmiş eleman bireysel veya kurumsal olarak olsun akademiye yetiştirilen bütün elemanların çok değerli olduklarını belirterek, ülkemizin 2023 hedefleri doğrultusunda kaliteli eleman sayısını tutturmak için Fırat Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü'nün üzerine düşen görevleri yerine getirdiğini söyledi.

Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Soner Özgen ise, 1983 yılında faaliyetlerine başlayan Fen Bilimleri Enstitüsü'nden bugüne kadar 2 binin üzerinde yüksek lisans ve 850’nin üzerinde doktora öğrencisinin mezun olduğunu belirterek, bugün ikincisini düzenledikleri bu ödül töreni ile amaçlarının küçük de olsa doktora tezi yazan öğrencilerin motivasyonunu artırmak olduğunu söyledi.

Konuşmaların ardından en iyi tez ödülünü birinci olarak kazanan doktora öğrencisi Türker Tuncer ve danışman hocası Prof. Dr. Engin Avcı’ya ödülünü Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil Hasar takdim ederken, en iyi ikinci tez ödülünü doktora tez öğrencisi Miraç Kamışlıoğlu ve danışman hocası Prof. Dr. Fatih Külahcı’ya ödülünü Yüksek Öğretim Kurulu'ndan Kutay Erdem, en iyi üçüncü tez ödülünü kazanan doktora öğrencisi Beşir Kök ve danışman hocası Prof. Dr. Yasin Varol’a ödülünü Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Soner Özgen takdim etti. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TOPRAK'TAN 'DEVAM' KARARI
TOPRAK'TAN 'DEVAM' KARARI
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAK
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAK