Advert

'Şehir Kültürü-Kültürlü Şehir' sempozyumu

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
'Şehir Kültürü-Kültürlü Şehir' sempozyumu
'Şehir Kültürü-Kültürlü Şehir' sempozyumu İzzet TUMAY
Bu içerik 656 kez okundu.

Altyapı, ulaşım ve şehircilik hizmetleri yanında sosyal ve kültürel faaliyetlerle de adından söz ettiren Elazığ Belediyesi, bir ilke daha imza atarak 'Şehir Kültürü-Kültürlü Şehir' konulu bir sempozyum düzenleyecek.

Elazığ Belediyesi ve Bizim Külliye Dergisi tarafından düzenlenen 1. Dede Korkut Hikâye Yarışması’nın Türkiye'de ulusal alanda bir ses getirdiğini ve ciddi bir katılımcı kitlesi oluştuğunu belirten Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 5-6 Ekim tarihlerinde ise ‘Şehir Kültürü-Kültürlü Şehir’ sempozyumunu gerçekleştireceklerini kaydetti.

Yanılmaz, “Ekim ayında yapacağımız sempozyumda çok ciddi sunumlar gerçekleşecek. Sempozyuma çok değerli öğretim üyelerimiz, alanında uzman isimler katılacak. Ben hem 1. Dede Korkut Hikaye Yarışması’nın hem de 5-6 Ekim tarihlerinde yapacağımız ‘Şehir Kültürü Kültürlü Şehir’ sempozyumunun Elâzığ başta olmak üzere ülkemizdeki çok ciddi bir boşluğu dolduracağına inanıyorum. Bu sempozyumda sunulan bildirilerden Elâzığ değil, ülkemiz değil dünyadaki yerel yönetimler ve belediyecilik alanında çalışanların alıp faydalanacaklarına inanıyorum” şeklinde konuştu.

Elazığ Belediyesi ve Türkiye Yazarlar Birliği İşbirliği ile gerçekleştirilecek olan “Şehir Kültürü Kültürlü Şehir” sempozyumunda bildiri sunacak katılımcılar şunlar: Prof. Dr. Milay KÖKTÜRK Pamukkale Üniversitesi, Prof. Dr. Mustafa SEVER Gazi Üniversitesi / Ankara, Prof. Dr. Levent BAYRAKTAR Hacettepe Üniversitesi / Ankara, Prof. Dr. Mustafa DEMİRCİ Selçuk Üniversitesi / Konya, Prof. Dr. Musa Kazım ARICAN Yıldırım Beyazıt Üniversitesi /Ankara, Prof. Dr. İbrahim KAVAS Fırat Üniversitesi / Elazığ, Prof. Dr. Abdullah EKİNCİ Harran Üniversitesi / Şanlıurfa, Prof. Dr. Taner TATAR İnönü Üniversitesi / Malatya, Doç. Dr. Ersan ERSOY İnönü Üniversitesi / Malatya, Prof. Dr. Suphi SAATÇİ FSM Vakıf Üniversitesi / İstanbul, D. Mehmet DOĞAN Ankara, Sultan POLAT İstanbul, Prof. Dr. Bilal KEMİKLİ Bursa, Nihat Büyükbaş / Ankara Atatürk Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı, Doç. Dr. Ebru Burcu YILMAZ İnönü Üniversitesi / Malatya, Dr. Ö. Ü. Beyzade Nadir ÇETİN Fırat Üniversitesi / Elazığ, Dursun ÇİÇEK / Kayseri, Doç. Dr. Beyhan KANTER Artuklu Üniversitesi / Mardin, Dr. Gökşen YILDIRIM Fırat Üniversitesi / Elazığ, Prof. Dr. Mustafa YAĞBASAN Fırat Üniversitesi / Elazığ, Hilal AYDEMİR / Ankara, Hurem Aksoy / Ankara, Prof. Dr. Tarık ÖZCAN Fırat Üniversitesi / Elazığ, Dr. Ö.Ü. Taner NAMLI İnönü Üniversitesi Malatya, Dr. Ö.Ü. Ahmet Faruk GÜLER İnönü Üniversitesi / Malatya, Dr. Ö.Ü. Yavuz HAYKIR Fırat Üniversitesi / Elazığ, Abuzer AKBIYIK /Şanlıurfa, Dr. Muhammed Enes KALA Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Ankara, Prof. Dr. Köksal ALVER Selçuk Üniversitesi / Konya, Mahmut BIYIKLI, Ahmet Fatih Gökdağ, Mehmet KURTOĞLU. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TOPRAK'TAN 'DEVAM' KARARI
TOPRAK'TAN 'DEVAM' KARARI
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAK
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAK