Advert

Kayabaş’tan Prof. Dr. Açık’a plaket

Kayabaş’tan Prof. Dr. Açık’a plaket
Kayabaş’tan Prof. Dr. Açık’a plaket İzzet TUMAY
Bu içerik 613 kez okundu.

İrfan ARSLAN / İşçi Emeklileri Derneği Elazığ Şube Başkanlığı tarafından iş insanı Prof. Dr. Yasemin Açık’a plaket verildi.

Elazığ'ın kalkınması ve insanların iş bulması adına ilde önemli yatırımlar yapan Prof. Dr. Yasemin Açık gibi iş kadınlarının sayısının artmasının şehrin lehine olumlu neticeler vereceğini belirten İşçi Emeklileri Dernek Başkanı Mehmet Kayabaş, “Prof. Dr. Yasemin Açık, çok farklı imkan ve avantajlara sahip olmasına karşılık ilimizde yaptığı yatırım ile yüzlerce insanımızın iş bulmasını sağlamıştır” dedi.

Prof. Dr. Açık’ın birçok alanda örnek çalışmalarla insanlara ve Elazığ'a hizmet verdiğini belirten Kayabaş, "Biz kendisini takdirle izliyoruz. Yaptığı çalışmaların bir karşılığı olmalıydı diyerek kendisine ilimiz ve insanlarımız adına bir plaket ve adına özel yaptırdığımız kartvizitlerini takdim ediyoruz. Başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz” diye konuştu.

Prof. Dr. Açık da yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Ülkemiz ve ilimiz adına sivil toplum kuruluşları son derece önemli hizmetler veriyorlar. İşçi Emeklileri Derneği Başkanlığımız da 13 bin üyesi bulunan önemli bir sivil toplum kuruluşu. Son derece önemli ve başarılı hizmetler veriyorlar. Bizler kendilerini takdir ediyoruz. Sivil toplum kuruluşları, ilimizin problemlerini tespit ve bunların çözümü için çalışma yapıyorlar. Emekliler Derneğimiz de özellikle üyelerinin sıkıntılarına son derece başarılı çalışmaları ile çözüm getiriyor. Bizi bu şekilde onurlandırmaları da beni mutlu etmiştir. Başkanın kendi tasarımı olan bu plaket ve kartvizitleri özel olarak sağlayacağım. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SAADET PARTİSİ’NİN ELAZIĞ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI BELLİ OLDU
SAADET PARTİSİ’NİN ELAZIĞ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI BELLİ OLDU
İŞTE CHP'Lİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
İŞTE CHP'Lİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI