Advert

Yumakgil: İstifa dilekçem cebimde

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Yumakgil: İstifa dilekçem cebimde
Yumakgil: İstifa dilekçem cebimde İzzet TUMAY
Bu içerik 634 kez okundu.

Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil:

İstifa dilekçem cebimde

Eren KAYA / Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil, “Ben gidersem bu kulüp kapanır. İstifa dilekçem cebimde. Yönetim kurulumuzla istişare yapacağız. Vali ve Belediye Başkanı'yla görüşeceğiz. Ondan sonra aklı selim karar vereceğiz” ifadelerini kullandı.

Gençlerbirliği-TY Elazığspor karşılaşmasının ardından, Kanal Fırat Spor Koordinatörü Coşkun Kamaç’ın hazırlayıp sunduğu “Maraton” programına telefonla katılan Elazığspor Kulüp Başkanı Yumakgil önemli açıklamalarda bulundu.

Kulübe gelme sürecinde kendisine her türlü vaatlerde bulunulduğunu belirten Başkan Yumakgil, “Elazığ’ın kötü durumundan kurtulması için sizde de belgeleri olan bir olaylar sonucunda ben Elazığspor’un başına geldim. Elazığspor’un başına geldiğimde Elazığspor’un değerli büyükleri bu işin üstesinden gelmek için türlü türlü vaatlerde bulundular. Biz kongreye gitmeden evvel ben Elazığspor için ailem arkadaşlarımla birlikte bazı yenilikler yaptık. Ortalıkta dolaşan bazı başkan adayları da sizlerle Elazığ’daki o ortalık dedikoduları ile bu kulübü almaya çalıştılar. Neticede delegeler bizi tercih etti” dedi.

'Bize yardımlar kapatıldı'

Kendi yönetimine bütün yardımların kapatıldığını vurgulayan Yumakgil, “Göreve geldiğimde de maalesef bütün yardımları kapattılar. Benden önceki arkadaşlar aynı partili olmama rağmen 68 trilyon yardım aldılar. 20 minibüs 3 tane benzinlik aldılar. Biz dilimiz döndüğünce bu yardımların aynısını ya da onun yarısını istedik” diye konuştu.

Başkan Yumakgil, hırsız ve faizcileri kulübe sokmayacağını kaydederek, “Maçta takım ve benim adıma aleyhte sloganlar atıyor. Birileri de 3-5 tane taraftarla, taraftar bile demeyeceğim şahıslarla birlikte Elazığspor’dan nemalanmaya çalışıyorlar. Ben Cumhurbaşkanımıza dahi telgraf çektim. Orada kaldığım sürece bu hırsızları faizleri Elazığspor’dan içeriye sokmayacağım. Hukuk mücadelesi de vereceğim. Bütün yönetici arkadaşlarım istifalarını bana verdi. Ben de Sayın Valimle görüşeceğim ona göre karar vereceğim. Kamuoyu şunu bilsin, kayyuma da bırakırım. Ama Elazığspor daha kötü duruma gelir. 3-4 tane kendini bilmez Elazığspor’un üzerinden bireyler yapmaya çalışıyor. Elazığspor Elazığ’ın malıdır. 10 lira verip 13 milyon alanların değildir” ifadelerini kullandı.

'Benim istifam cebimde'

Delegelerle toplantı yapıp karar vereceklerini belirten Yumakgil, sözlerini şöyle sürdürdü: “Delegelerimin hepsi beni aradı. Yarın oturacağız toplanacağız ve karar vereceğiz. Ama kurda kuşa bu takımı teslim etmeyeceğiz. Onlar bu takımı bu hale getirdiler. Bu takımın müsebbibi ben değilim. Karnından kimse konuşmasın. Benim istifam cebimde. Yarın yönetici arkadaşlarla toplanacak. Sayın Valimizi ve Sayın Belediye Başkanımızı bekleyeceğiz. Onların da çok büyük işleri var bu günlerde ELFED’de Elazığ’ın tanıtımını denetliyorlar. Ama Elazığ’ın en büyük tanıtımının Elazığspor olduğunu unutmasınlar. Bize, biz sizin arkasındayız dediler. Bizde söz senettir.”

Randevu talep ettiği isme ulaşamadığını belirten Yumakgil, “Randevu talep ettiğim kişi açık ve net. Facebook’ta beni kim açıkladıysa ondan randevu bekliyorum. 65 yaşında bir abisiyim. Makam olarak benden çok yüksek. Ama beni çağırmıyorsa beni neden buraya getirdiler. Bu futbolcuların ekmeği suyu yok. Ekmek su alıyoruz. Yola gidecek paraları yok onları alıyoruz. Takım deplasmana gidecek para yok diyor. Kim verdi? Bu deplasmanda Şahin bey ve benim dışımda para veren oldu mu? Şahin bey 30 bin TL verdi. Bu takımın ödemesi gereken para 100 milyon lira. İki tane baldırı çıplak statta bize yuh çekecek. Biz burayı onlara mı bırakalım. Biz burayı faizcilere mi bırakalım?  Ben gidersem bu kulüp kapanır. Ben kapatmamaya çalışıyorum” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ