Advert

Anadolu Hastanesi,TEMAD ile protokol imzaladı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Anadolu Hastanesi,TEMAD ile protokol imzaladı
Anadolu Hastanesi,TEMAD ile protokol imzaladı İzzet TUMAY
Bu içerik 384 kez okundu.

Neslihan ÇARIKÇI / Elazığ Anadolu Hastanesi ile Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokol kapsamında Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği üyelerine ve yakınlarına Anadolu Hastanesi’nde ayrıcalıklar tanınacak.

Elazığ Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Ali Şekerlisoy TEMAD ile yapılan protokol hakkında bilgiler verdi. Şekerlisoy, “Elazığ Anadolu Hastanesi ailesi büyümeye, gelişmeye, alt yapısını güçlendirmeye devam ederken, aynı zamanda yaklaşık 1 km mesafedeki yeni hastane binasının hazırlıklarını tamamlamaya çalışırken, sosyal faaliyetlerine de ara vermeden devam ediyor. Bu amaçla ülkemizin savunmasında ve bölünmez bütünlüğünün sağlanmasında mücadele eden, bu yolda binlerce şehit vermiş, gazi olmuş astsubaylarımıza ve ailelerine maddi olarak belki az ama manevi olarak imkan sunmak amacıyla Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği ile protokol imzaladık. Bu protokol kapsamında TEMAD'ın tüm Türkiye’deki 118 şubesi, yaklaşık 110 bin üyesine hastanemizde yüzde 20 indirimli bir şekilde hizmet vereceğiz. Nasıl ki kendileri ülkemiz için canlarını seve seve feda ediyorsa, biz de bu 110 bin üyeye indirim yaparak hizmet vermek istiyoruz. Bu indirime derneğimizin ihtiyacı olmamakla birlikte bizim gönlümüzden gelen bir uygulamadır. İnşallah hayırlı olur” dedi.

TEMAD Elazığ İl Başkanı Hıdır Saday ise Şekerlisoy’a teşekkür ederek, “Yoğun çalışma temposuna rağmen bizleri kabul ettiği için Ali Şekerlisoy’a teşekkür ederiz. Bizler kendilerine müracaat ettiğimiz zaman aynı zamanda yeni hastane binasının hazırlıklarını yaptıklarını öğrendik. Bu süreç içerisinde bize zaman ayırdılar, Emekli Astsubaylar Derneği’mize ve camiamıza göstermiş oldukları ilgiden, maddi ve manevi olarak yanımızda olmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Protokol imzalayarak artık üyelerimizin ve yakınlarının Anadolu Hastanesi’nden yüzde 20 indirim ile faydalanmasını sağlıyoruz. Hayırlı ve uğurlu olsun” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Elazığ Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Ali Şekerlisoy ve TEMAD Elazığ İl Başkanı Hıdır Saday, TEMAD üyelerinin yüzde 20 indirimden faydalanacağı protokolü imzaladılar.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ