Advert

Yanılmaz: Öğrencilerin başarısı ülkenin başarısı olacak

Yanılmaz: Öğrencilerin başarısı ülkenin başarısı olacak
Yanılmaz: Öğrencilerin başarısı ülkenin başarısı olacak İzzet TUMAY
Bu içerik 244 kez okundu.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte Kazım Karabekir Ortaokulu ve Bahçelievler İlkokulu’nu ziyaret ederek öğrencilerin heyecanını paylaştı.

İlk olarak Kazım Karabekir İlkokulu’nu ziyaret eden Başkan Yanılmaz, İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından ilk ders zilinin çalmasıyla birlikte sınıfları dolduran öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

Belediyenin okullarına halı saha ve spor alanları kazandırdığını belirten Kazım Karabekir İlkokulu Müdürü Yunus Çelik ise Başkan Yanılmaz’ın okul ihtiyaçları konusunda gerekli malzeme ve araç-gereçleri ihtiyaçlar doğrultusunda hemen sağladığını kaydetti.

Belediye olarak okul bahçelerine spor salonları, basketbol sahaları, halı sahalar, yeşil alan ve peyzaj çalışmaları gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Yanılmaz da, “Her biriniz üst düzey yönetimlerde görev alacak evlatlarımızsınız. Sizler daha iyi bir şekilde eğitim göresiniz, daha iyi bir şekilde okuyup başarılı olasınız diye bizler çok çabalayacağız. Çünkü sizlerin başarısı ülkemizin başarısı olacak. Sizler bizim geleceğimizsiniz“ dedi.

Daha sonra Bahçelievler Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğrencilerle bol bol sohbet eden Başkan Yanılmaz, ziyaret sonunda ise öğrenci ve okul yönetimiyle hatıra fotoğrafı çektirerek yeni dönemin bütün eğitim camiasına ve ailelere tekrar hayırlı olmasını diledi. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOMOBİL İLE OTOBÜSÜN ÇARPIŞMA ANI KAMERADA
OTOMOBİL İLE OTOBÜSÜN ÇARPIŞMA ANI KAMERADA
ZÜLFÜ BAL KANAL 23’TE
ZÜLFÜ BAL KANAL 23’TE