Advert

Yönetimden bir istifa daha!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Yönetimden bir istifa daha!
Yönetimden bir istifa daha! İzzet TUMAY
Bu içerik 623 kez okundu.

Ahmet Erdoğan canlı yayında görevinden istifa etti

Yönetimden bir istifa daha!

TY Elazığspor Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan, görevinden istifa ettiğini, Kanal 23 televizyonunda yayınlanan Telefinal programında açıkladı.

Eren KAYA / Tetiş Yapı Elazığspor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Erdoğan, görevinden istifa etti. Erdoğan istifasını, önceki akşam Kanal 23 televizyonunda yayınlanan Telefinal programında açıkladı.

İrfan Yumakgil başkanlığındaki Elazığspor Yönetimi'nde istifalar devam ediyor. Elazığspor Kulüp Başkanı İrfan Yumakgil, önceki akşam Kanal 23'te yayınlanan Telefinal programına katılarak, Elazığspor'un içinde bulunduğu sorunları dile getirdi.

Programın sonuna doğru Elazığspor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Erdoğan, program sunucusu ve Kanal 23 Spor Müdürü Ceyhun Gül'e mesaj göndererek, kulüpteki görevinden istifa ettiğini açıkladı. Gül, Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Erdoğan'ın istifa açıklamasını canlı yayında duyurdu. Erdoğan'ın açıklaması şöyle: "Sayın İrfan Yumakgil benim için çok kıymetli bir büyük ve çok önemli bir şahsiyettir. Halihazırda taraftar grupları ve tribünden sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktayım. Sayın Başkan'ın problemlerin çözümü noktasında iyi niyetinden şüphem yok ama sayın başkan her ne kadar kimseyi incitmek istemese de takımın şuan içerisinde bulunduğu durumdan çıkacağı noktasında inancımı yitirdiğim için Elazığ kamuoyundan özür dileyerek istifa ediyorum. Söz verenleri ifşa etmedikçe hiçbir şeyin düzelmeyeceğini bilmek için kahin olmaya gerek yok.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ