Advert

Fırat Üniversitesi Kupası'nı Nasuhoğlu kazandı

Fırat Üniversitesi Kupası'nı Nasuhoğlu kazandı
Fırat Üniversitesi Kupası'nı Nasuhoğlu kazandı İzzet TUMAY
Bu içerik 436 kez okundu.

Spor Servisi / Türkiye Jokey Kulübü tarafından Fırat Üniversitesi adına düzenlenen "Fırat Üniversitesi Kupası Koşusu" yapıldı.

Elazığ Yurtbaşı Hipodromu’nda saat 20.00’da başlayan koşuda 8 safkan birincilik için mücadele etti. Yapılan yarış sonucunda Fırat Üniversitesi Kupası Koşusu’nu Banu Engin’in sahibi olduğu 5 numaralı Nasuhoğlu adlı at kazandı.

Türkiye Jokey Kulübü Televizyonu’ndan da canlı olarak yayınlanan Fırat Üniversitesi Kupası Koşusu’nda birinci olan atın sahibine Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ tarafından Fırat Üniversitesi Birincilik Kupası verilirken, atın jokeyine de altın hediye edildi.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Demirdağ, Türkiye Jokey Kulübü’ne ve Elazığ Hipodromu yetkililerine düzenledikleri bu anlamlı organizasyon nedeniyle teşekkür ederken, Fırat Üniversitesi Koşusu’nun her yıl düzenli olarak gerçekleştirildiğini söyledi.

Fırat Üniversitesi Kupası Koşusu’na, FÜ Rektörü Prof. Dr. Demirdağ, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Cebeci, Prof. Dr. Halil Hasar, Fakülte Dekanları, öğretim üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SAADET PARTİSİ’NİN ELAZIĞ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI BELLİ OLDU
SAADET PARTİSİ’NİN ELAZIĞ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI BELLİ OLDU
İŞTE CHP'Lİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
İŞTE CHP'Lİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI