Advert

ERDOĞAN: KERBELA OLAYI MÜMİNLERİN ORTAK PAYDASIDIR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ERDOĞAN: KERBELA OLAYI MÜMİNLERİN ORTAK PAYDASIDIR
ERDOĞAN: KERBELA OLAYI MÜMİNLERİN ORTAK PAYDASIDIR İzzet TUMAY
Bu içerik 1096 kez okundu.

Hicretin 61. Yılında, Muharrem ayının 10’unda gerçekleşen tarihin gördüğü en büyük zulümlerden birinin olduğu gün olan Kerbela günü hakkında bir basın açıklamasında bulunan Av.Murat Erdoğan “Kerbela olayı tüm müminlerin ders alması ve kendine ders çıkarması gereken bir olaydır” dedi.

Erdoğan, batılı güçlerin özellikle bölgemizde Şii -Sünni ayrımı yaparak Müslümanları birbirine kırdırmak istediği günümüzde Müslümanların uyanık bir ve kardeş olmaları gerektiğinin altını çizdi.

Peygamberimizin ciğerparem dediği Hazreti Hüseyin'in en korkunç mezalimle şehit edildiği bu günde ister Şii ister Sünni olsun müminlerin ortak paydasının Ehlibeyt olduğunu belirten Başkan Murat Erdoğan, bu ortak paydada buluşursak,  birbirimize sahip çıkarsak ve kardeşliğimizi daha da güçlendirirsek ancak ileriye umutla bakabileceğimizi belirtti.

Kerbela günü nedeniyle tüm İslam alemine bir kez daha taziyelerini ileten ELSAD Başkanı Av. Murat Erdoğan, “Kerbela'yı anlamak Hazreti Hüseyin'i tanımaktır ve Onun yolu sadece Hz. Muhammed Mustafa'nın yoludur. Hz. Hüseyin'i anlamak hakkın, hukukun, özgürlüğün, adaletin, vefanın, sözüne sadık kalmanın yoluna baş koymaktır.  Ne mutlu Hüseyin’in yolunda olanlara” diyerek sözlerini tamamladı. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ