Advert

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İzzet TUMAY
Bu içerik 217 kez okundu.

IPARD Programı Teknik Destek Tedbiri kapsamında üç gün sürecek IPARD Programı Teknik Destek Tedbirleri kapsamında düzenlen  Sektörel Tanıtım Toplantısının birincisi, Elazığ Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu toplantı salonunda gerçekleştirilirken, ikincisi Park Dedeman Otelde gerçekleştirildi.

Toplantıya Elazığ İl Tarım Müdürü Turan Karahan, TKDK İl Koordinatörü İbrahim Sertaç Yılmaz, Şube Müdürleri, Bakanlığımız Yönetim Otoritesinden; Ahmet ÇELİKER, Gökhan ÇENGEL, STK Temsilcileriİl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile TKDK personeli katıldı.

Toplantıda konuşan İl Müdürü Karahan,  "Avrupa Birliği fonlarını,  Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu,42 ilde etkin ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. 42 il içerisinde hibelerden en fazla yararlanan üç il içerisinde Elazığ da var. İlimize verilen hibe desteklerinde ilk sırayı su ürünleri sektörü alırken, diğerlerini zanaatkârlık ve el sanatları ile makine parkları oluşturmaktadır. Toplantı sonunda sektör temsilcileri ve uzmanlarının oluşturacağı rapor sayesinde ilimizin desteklemelerden en üst seviyede faydalanmasını sağlayacağız" dedi.

Toplantıda; Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme başlığı altında yer alan Makine Parkları, Zanaatkârlık ve Katma Değerli Ürünler ile Su Ürünleri Yetiştiriciliği sektörlerine yönelik konularda istişare edildi.

Toplantının üçüncü günü, İl Müdürlüğü toplantı salonunda peynir üreticilerine,  Keban İlçesinde de su ürünleri yetiştiricilerine yönelik olarak devam edecektir. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2016 model Erkunt Kısmet marka 4x4 traktör icradan satılıktır
2016 model Erkunt Kısmet marka 4x4 traktör icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ