Advert

Elazığsporlu futbolcular basın toplantısı düzenledi: Sahipsizlik bizi yordu

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Elazığsporlu futbolcular basın toplantısı düzenledi: Sahipsizlik bizi yordu
Elazığsporlu futbolcular basın toplantısı düzenledi: Sahipsizlik bizi yordu İzzet TUMAY
Bu içerik 912 kez okundu.

Elazığsporlu futbolcular basın toplantısı düzenledi

Sahipsizlik bizi yordu

Spor Servisi / Tetiş Yapı Elazığspor'da futbolculardan takım kaptanı Mehmet Yiğit, Orhan Şam, Soner Şahin, Adem Alkaşi ve Ahmet Aras basın toplantısı düzenleyerek, içinde bulundukları duruma ilişkin değerlendirmeler yaptı. Futbolcular, idmana çıkmamalarının isyan değil hak aramak olduğunu belirterek, "Sahipsizlik bizi yordu" ifadelerini kullandı.

Takım kaptanı Mehmet Yiğit, Orhan Şam, Soner Şahin, Adem Alkaşi ve Ahmet Aras’ın açıklamaları şöyle:

MEHMET YİĞİT: SAHİPSİZLİK BİZİ YORDU

“Umudumuz günden güne bitmeye başladı. Hiçbir zaman bu takım bu kadar sahipsiz kalmamıştı. İnsanlar bizi yalnız bıraktı. Bir an önce Sayın Belediye Başkanı, Sayın Vali ve milletvekillerinin kulübe el atması lazım. Burayı bir batakhane değil de Elazığ’ın yıldızı görmek lazım. İnsanlar artık elektrik sorununu konuşmasın. Burada başarının konuşulması imkansız. Burada uzun süreler bir kuruş para almayan arkadaşlarımız var. Buradaki isyan değil. Bu kadar sahipsizlik bizi yordu. Belki bu kulüp en az borçlu kulüptür. Borçlarımızı kapatmak yerine biz kanser olmayı tercih ediyoruz. Geç olmadan bize sahip çıkılmalı. Yoksa bugün bizim isyanımız paramızı alamadığımız için değil. Bu şehirde eleştirilecekse en son futbolcular ve hocalar eleştirilmeli. Söz verenler sözlerini tutmalılar.”

ORHAN ŞAM: HERKES MUTSUZ

“Çalışanından güvenliğine kadar herkes Elazığspor’da mutsuz. Emek veriyoruz ve karşılığını almak istiyoruz. Fedakarlık yapıyoruz ve gemiyi terk etmiyoruz. Antrenmana çıkmamak herkesin hakkını aramaktır. En ufak bir sorun sahaya ve skora yansıyor. 2 yıldır kulüpte para almayan insanlar var. Hakkımızı arıyoruz. Biz Elazığspor’u seviyoruz ama tabloyu pek iyi görmüyoruz. Sahipsiziz. Buna çözüm bulunmalı. 24 ay maaş almadığınızı düşünün buraya gelip bizimle röportaj yapar mıydınız? 5 maç 1 puan bizim suçumuz değil. Bazı şeyler doğru yapılmadığı için sahadaki mücadele de olmuyor. Hiçbir şey doğru değil. Bu kadar sıkıntılara rağmen burayı kimse terk etmemiş. Karakterli hocalar ve futbolcular var burada. Hakkımızı istiyoruz, hakkımızı arıyoruz.”

SONER ŞAHİN: MAÇA ÇIKACAĞIZ

“Büyük problemlerimiz var. Aşılamayacak problem yok ama. Lige baktığımızda belki sadece Karabük ve biz varız. Çözümü için antrenmana çıkmadık. Hafta sonu maça çıkacağız. Gerekli girişimlerin yapılmasını bekliyoruz. Maça çıkarken sadece futbolu düşünmek istiyoruz.”

ADEM ALKAŞİ: SÜREÇ İYİ GİTMİYOR

“Elazığspor bünyesinde çalışan herkes adına bir direnişti bu. Personel, aşçı ve malzemelerle birlikte bir aileyiz burada. Bu antrenman boykotu bir haykırıştı. Yarın antrenmana da çıkacağız maçımıza da çıkacağız. Psikolojik etkenler maçta kırılma noktalarına neden oluyor. Kimsenin psikolojisi burada iyi değil. Birilerinin gelip arkamızda olduğunu hissettirmelerini istiyoruz. Ben yıllardır bu sezon başında yaşadıklarımı hiçbir kulüpte yaşamadım. Arkadaşlarımın hiç biri bir gün konuşmadı. Süreç iyi gitmiyor ve iyi görünmüyor."

AHMET ARAS: BUNLAR ELAZIĞ'A YAKIŞMIYOR

“Bütün takım olarak aldığımız bir karardı.  Biz kendimizi sahipsiz hissediyoruz. 1,5 yıl para almayan çalışanlar var kulüpte. Böyle giderse gidişat belli. Kimse beş kuruş para almamış ve önümüzü göremiyoruz. Elazığspor ve Elazığ halkı bunu hak etmiyor. Sezon başından beri transfer tahtası açıldı mı açılmadı mı gibi şeyler Elazığlılara yakışmıyor. Bizler ciddi anlamda fedakarlık yaptık. -3 puan cezası aldık. Bu çok ciddi bir şey. -12 puan cezasından bahsediyoruz. Ne kadar ciddi bir durum. Santrafor gol atınca refleks sizi rezil de vezir de ediyor. O pozisyonu atamadık. Bir gol bu kadar önemli. Gol atarsanız kral atamazsanız eleştirilirsiniz. Biz elimizden geleni ortaya koyacağız. Elazığspor için ter akıtıyoruz. Gol kaçacaktır. Bunun için ne yapıyorlarsa varsın yapsınlar”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ