Advert

FÜ Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü fuara katıldı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FÜ Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü fuara katıldı
FÜ Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü fuara katıldı İzzet TUMAY
Bu içerik 555 kez okundu.

Elazığ’da düzenlenen 2. İnşaat, Mobilya, Dekorasyon ve Teknolojileri Fuarı’na, Fırat Kalkınma Ajansı‘nın davetiyle Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Yapı Malzemeleri Laboratuvarı da katıldı.

Yapı Malzemeleri Laboratuvar sorumluları Doç. Dr. Kürşat Esat Alyamaç ve Doç. Dr. Mehmet Yılmaz’ın katıldığı fuarda, inşaat sektöründe iş yapan firmalar ve fuara katılanlar Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Yapı Malzemeleri Laboratuvarı'nı ziyaret ettiler.

Yapı Malzemeleri Laboratuvar sorumluları Doç. Dr. Alyamaç ve Doç. Dr. Yılmaz yaptığı açıklamada, fuarın Elazığ ve bölge açısından çok önemli olduğunu, fuara katılmalarının temel amacının, sektör ile olan yakın ilişkilerini daha da artırmak olduğunu belirterek, davet ve desteklerinden ötürü Fırat Kalkınma Ajansı’na teşekkür ettiler.

Alyamaç ve Yılmaz, Fırat Üniversitesi Yapı Malzemeleri Laboratuvarı’nın, akreditasyon çalışmalarının hızla devam etmekte olduğunu, fuar vesilesiyle yapılacak tanıtım ve alınacak paydaş görüşleri sayesinde bu sürecin daha verimli bir şekilde tamamlanacağını belirttiler. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ