Advert

Suat Öztürk'ün konuşması fuar açılışının önüne geçti

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Suat Öztürk'ün konuşması fuar açılışının önüne geçti
Suat Öztürk'ün konuşması fuar açılışının önüne geçti İzzet TUMAY
Bu içerik 460 kez okundu.

İnşaat Mobilya Dekorasyon ve Teknolojileri Fuarı açılış törenine OSB Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk’ün konuşması damga vurdu. Başkan Öztürk, “5 milletvekilinden sadece biri burada” dedi. Bunun üzerine AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, “4 milletvekilimizi temsilen buradayım” deyince, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol da “Milletvekilini temsil eden bir makam yoktur. Milletvekilini kimse temsil edemez” ifadelerini kullandı.

Elazığ’da bu yıl ikincisi düzenlenen İnşaat, Mobilya, Dekorasyon ve Teknolojileri Fuarı'nın açılışı yapıldı. Açılış törenine; Elazığ Vali Vekili Mustafa Gül, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, ETSO Başkanı Asilhan Arslan, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk ve davetliler katıldı. Programda konuşan Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk 4 milletvekilinin programa katılmamasına dikkat çekti. Başkan Öztürk’e cevap AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze’den gelirken, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol da konuya dahil oldu.

 

ÖZTÜRK: 5 MİLLETVEKİLİNDEN BİR TANESİ BURADA

 

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk, “Bugün bu fuarın açılışında bir arada olmanın Elazığ olarak gururunu yaşıyoruz. Ama üzüntülerimizden bir tanesi şu: Maalesef 4 milletvekilinden bir tane yok, beş milletvekilinden bir tanesi burada. Bunu kamuoyunun önünde açıklamakta fayda var” dedi.

Daha sonra AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze kürsüye çıktı. Gürgöze, OSB Başkanı Öztürk’e cevap vererek, “Aslında konuşmak istememiştim bu organizasyonu ancak; Organize Sanayi Bölgesi Başkanı'nın milletvekillerimizin burada olmayışına sitem etmesi neticesi söz istedim. 4 milletvekilimizi temsilen ve AK Parti’yi temsilen buradayım. Tüm STK’ların tüm organizasyonlarında olduğu gibi iş dünyasının hazırladığı tüm projelere 4 milletvekilimiz de, Belediyemizde ve tüm siyasi organizasyonda görev alan her arkadaşımızla birlikte sizlerle birlikte olduk. Sizlere destek verdik, sizlerin getirdiği bütün projelere destek olduk, olmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

EROL: ELAZIĞ’IN 5 MİLLETVEKİLİ VAR

Açıklamalara CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol da dahil oldu. Erol, “Hep 4 milletvekili diye bahsedilirken, Elazığ’ın 5 milletvekili var. Yani eğer Elazığ’da sorunlar, talepler, beklentiler varsa bunu yalnızca 4 milletvekiline ve 1 partiye indirmek çok doğru değil. O zaman ben de derim ki kürsülerde söz verdiğiniz yatırımları yapamadığınız zaman gelin bana söyleyin ben yapayım. Burada tam tersine bunu siyasallaştırmak yerine bunu ortak bir amaca uygun hale getirip birlikte Elazığ için ne yapabilirizi ortaya koyabilirsek, birlikte düşünürsek, sorunların çözümüne birlikte ortak akıl geliştirirsek ve bir dahaki sefere Elazığ 4 milletvekilinden değil, 5 milletvekilinden bahsederseniz işte Elazığ’ın gelişmesine hep birlikte katkı veririz” dedi.

Erol, “OSB Başkanımızın milletvekillerimizin bugün burada olmaması ile ilgili söylemi aslında bir eleştiri değil. Benim anladığım kadarıyla beklenti. Yani bugün bu kadar önemli bir etkinlikte belki o 4 arkadaşımızı temsilen il başkanını değil de 4’ünü temsilen bir milletvekili arkadaşımızın burada olmasının daha uygun olabileceği düşüncesiyle bir ifade olarak değerlendiriyorum. Kendisine de ayrıca katılıyorum. Siyasi partilerin il başkanları yalnız genel başkanlarını ve partilerini temsil ederler. Ama milletvekillerini temsil eden bir makam yoktur. Milletvekilleri halkı temsilen parlamentoya giderler. Yani milletvekilini kimse temsil edemez. Tam tersine Milletvekili halkı temsilen halkın kendisini görmek istediği her yerde olma gereksinimi ve ihtiyacı içinde olması gereken bir unvan olarak değerlendirilmeli” dedi. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ