Advert

Yanılmaz: Tek muhatap Belediye değil

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Yanılmaz: Tek muhatap Belediye değil
Yanılmaz: Tek muhatap Belediye değil İzzet TUMAY
Bu içerik 779 kez okundu.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz:

Tek muhatap Belediye değil

Yanılmaz, TY Elazığspor ile ilgili tek muhatabın belediye olmadığını, bütün dinamiklerin ortak hareket etmesi gerektiğini söyledi.

Eren KAYA / Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, geçmiş dönemlerde TY Elazığspor ile ilgili yapılabileceklerin en iyisini yaptıklarını belirterek, “Elazığspor ile ilgili yapılacak çalışmaların tek muhatabı Belediye değil. Şehrin bütün kesimlerinin Elazığspor ile ilgili hemfikir olması lazım" dedi.

Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Kanal 23’te yayınlanan ve Genel Yayın Yönetmeni Yunus Üstündağ’ın sunduğu “Ajanda” programında Elazığspor ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan Yanılmaz, “Elazığspor, geldiğimiz yıldan beri, sporcu bir kimliğe sahip olarak söylüyorum; kalbimizde, gönlümüzde, heyecanını eksik etmeden yer aldı ve ölünceye kadar da yer almaya devam edecek. Bizim marka değerimiz ve önemli bir değerimiz. Nasıl ki geçmiş yıllarda Elazığspor’a yapılabileceklerin en iyisini yaptık,  bütün risklere rağmen yapılabilecek olanları yaptık ve yine yapmaya da devam edeceğiz. Elbette ki imkanlar çerçevesinde. Elimizde imkan varsa bunu yapacağız” diye konuştu.

TY Elazığspor ile ilgili tek muhatabın geçmiş belediye olmadığını, bütün dinamiklerin ortak hareket etmesi gerektiğini ifade eden Yanılmaz, şunları söyledi: “Bu mahiyette yönetimle proje geliştirme üzerine sürekli görüşüyoruz. Proje geliştirme imkanı olduğu anda biz o projeyi Elazığspor’un lehine en iyi şekilde değerlendirip, geliştirip Elazığspor’a teslim edeceğiz. Ancak Elazığspor ile ilgili yapılacak çalışmaların tek muhatabı belediye değil. Elazığspor bu şehrin bir marka değeri. Belediyenin bir marka değeri değil, şehrin bir marka değeri… Şehrin bütün kesimlerinin,  bütün taraftarların, bütün sanayicisinin, tüccarının, siyasilerinin Elazığspor ile ilgili hemfikir olması lazım. Elbirliği ve güçbirliği yapması lazım. Bu çerçevede milletvekillerimizle, sanayicilerimizle, iş adamlarımızla görüşüyoruz. Birlikte hareket ederek nasıl bir sonuç alabilirizin istişarelerini ve görüşmelerini yapıyoruz. İnşallah olumlu sonuçlar alacağız."

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ