Advert

Kitabın geliri Elazığspor'a

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Kitabın geliri Elazığspor'a
Kitabın geliri Elazığspor'a İzzet TUMAY
Bu içerik 556 kez okundu.

Elazığspor’a destek için imza günü düzenledi

Kitabın geliri Elazığspor'a

Yazar Ümit Özpolat, düzenlediği imza gününde satılan kitapların gelirini Elazığspor'a bağışladı.

15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda yazar Ümit Özpolat, imza günü düzenledi. Kendi yazdığı ‘Salalar Kimin İçin Okunuyor’ kitabını imzalayarak satan Özpolat, elde edilecek geliri de Elazığspor'a bağışladı. İmza gününe vatandaşlar ilgi gösterdi.

İmza günü düzenlediklerini belirten Ümit Özpolat, “Halkımızın yoğun olduğu, halkın, özgürlüğümüzün, ayağa kalkışımızın mekanı olan 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nı seçtik. İmza günü düzenlememin amacı Elazığspor için güzel bir ışık yakmaktır. Aslında bu işin zafere, iyiye, güzele ulaşacağını göstermek için biz bunu yaptık. Elazığspor’un sorununa sahip çıktığımızı ve çıkacağımızı göstermek için buradayız" dedi.

Elazığspor’a gücü nispetinde sahip çıkığını aktaran Özpolat, “Bundan sonraki süreçte de birçok konuda da aynısını yapacağız. Biz varımızın az birazını vermedik. Varımızın tamamını, yazdığımızı, emeğimizi sonuna kadar getirdik. Tabiri caizse elimizde olan her şeyi verdik. Asıl mesele şehrin en önemli sorunu ya da sorunlarını değinmek ve bunları çözmektir. Kimseye taş atmak ve kimseyi kötüleme ve yermek değildir. İlk imza günümüzde de bu çalışmayı yaptık. Bugün de bu çalışmayı yapıyoruz. İnşallah ileriye dönük olarak bu millete faydası olur. Kitabım ilk olması hasebiyle şu an dördüncü kitabımı yazıyorum. İlk kitabımın satışını yapıyoruz. Yayınevi ile anlaşmam gereği bir tane dahi kitap almadım. Şu an standa koyduğumuz kitapları ve ilk imza günündeki kitapların tamamını kendi imkanlarımla aldım. Amacımız ve niyetimiz insanlara güzel bir örnek olsun" şeklinde konuştu. (iha)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
2014 model Volkswagen Passat icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ